banner526

banner533

banner513

Hacıosmanoğlu'ndan adaylıktan çekilme şartı!

Trabzonspor'da hafta sonu yapılacak kongre öncesinde başkan adayları listelerini tanıtmaya ve projelerini anlatmaya devam ediyor.   İbrahim Hacıosmanoğlu seçim öncesinde yaptığı aday tanıtım toplantısında ilginç bir iddia da bulundu. Hacıosmanoğlu adaylık

Trabzonspor 02.12.2015, 20:04
Hacıosmanoğlu'ndan adaylıktan çekilme şartı!
Trabzonspor'da hafta sonu yapılacak kongre öncesinde başkan adayları listelerini tanıtmaya ve projelerini anlatmaya devam ediyor.
 
İbrahim Hacıosmanoğlu seçim öncesinde yaptığı aday tanıtım toplantısında ilginç bir iddia da bulundu. Hacıosmanoğlu adaylıktan çekilmek için şartını açıkladı. 
 
Hacıosmanoğlu diğer başkan adaylarının 50 Milyon TL bulup Trabzonspor adına bankaya yatırması halinde adaylıktan çekileceğini söyledi. Hacıosmanoğlu " Eğer bunu apacak olan olursa o başkan adayı adına adaylıktan çekilerek başkan seçilene kadar da ona yardımcı olurum" dedi.
 
Yorumlar (11)
zafer turali 5 yıl önce
arkadaslar bu adam normal degil acil tedaviye ihtiyaci var. nahhos buna hicbir tedavi etki gostermez. niyetinide hemen belli ediyor. hemen ozune donuyor.
hasan ezber 5 yıl önce
Adama demezlermi 50 milyon ha deyince bulunsaydı ne diye trabzonsporu okadar borçlandırdın sen bulsaydında borç okadar olmasaydı, diye
zafer turali 5 yıl önce
arkadaslar bu ne demek oluyor? aynen soyle izah edeyim; bana ya 50 milyon verirsiniz. ya da ben sizin basiniza bela olmaya aynen devam edecegim. olay bu kadar basit.
Serkan 5 yıl önce
Niye senin uğrunda öldüğün ağalarına ne oldu parçacıklarımı bitti yoksa senin tarihinmi geçti anlarsınya !!
ali 5 yıl önce
İHO 'nun deli saçmalıklari Ciddiyet yoksunu eleştiriye değmeyecek kadar aciz şahsiyet Trabzonspor un önce akla sonra paraya ihtiyacı var. İho Sende ıkisi de yok
Salih 5 yıl önce
Toplayıp verin kurtarın bizi. Adam bizim gibi kuru renkler üzerinden hayali peşinde gitmiyor. Çok uyanık. Gerçekçi. Bu işten ne kazanabilir onu düşünüyor.
Erkan 5 yıl önce
Sayin ibrahim haciosmanoglu surda senden kurtulmamiza 4 gun kaldi sonrasinda ne halin varsa gor arkanda enkaz biraktin koca kulubu ne hale getirdin. suleymaninida al trabzonspor etrafinda dolasmada ne yaparsan yap ben kulubun yerinde olsan seni kulupten ihrac ederdim mahkemeye verirdim kulubu bu derece borc batagina sapladigin icin
K.ATAMER 5 yıl önce
Zafer kardeşim. Nasıl bi beynin var senin.Bu kurguyu nerenle algılayarak uydurdum. Adam ts hesabına diyor.Sen leb deniyor Fındık diyorsun.Nasıl bir çelişkisi sin sen.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@