banner518

Hacıosmanoğlu'dan Dante itirafı

İbrahim Hacıosmanoğlu, transfer süreci başta olmak üzere gündemle alakalı çarpıcı açıklamalar yaptı. A Spor'a konuşan Hacıosmanoğlu şu sözleri söyledi: "Benim kadar dik duran bir Trabzonsporlu yoktur bugüne kadar Trabzonspor için 100'den fazla savcının ka

Trabzonspor 20.07.2015, 22:53
Hacıosmanoğlu'dan Dante itirafı
İbrahim Hacıosmanoğlu, transfer süreci başta olmak üzere gündemle alakalı çarpıcı açıklamalar yaptı. A Spor'a konuşan Hacıosmanoğlu şu sözleri söyledi:
 
"Benim kadar dik duran bir Trabzonsporlu yoktur bugüne kadar Trabzonspor için 100'den fazla savcının karşına çıktım. Benim için hayattaki en önemli insan babamdı. Ancak babam bile mezardan çıkıp gelse Trabzonspor'un davasından dönmem"
 
İbrahim Hacıosmanoğlu Beşiktaş başkanı Fikret Orman hakkında "Taraftarından korktuğu için telefon numarasını değiştirdi. Benim bildiğim başkanlar numarasını değiştirmez. Bu kadar korkmasına gerek yok" ifadelerini kullandı. 
 
"Dante fazla para istedi. Toivonen-Waris takası mümkün değil"
 
Öte yandan transfer gündemiyle alakalı da konuşan İbrahim Hacıosmanoğlu: "Dante ile çok görüştük 5 milyon € istiyor bizim de bunu verme gibi bir lüksümüz yok. Toivonen-Waris takası mümkün değil. Waris'e geldikten 10 gün sonra 9 Milyon € teklif gelmişti fakat satmadık şu an değeri düştü ama yine de teklifler var. Mehmet Ekici'ye çok teklif geldi ama satmayı hiç düşünmedik. Bizim için önemli bir oyuncu" ifadelerini kullandı. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Takım taraftarı 5 yıl önce
Zaten bu palavralara bu milleti kandırdın sen kim dik duruş kim senin ne oltuğun daha baştan belliydi ama bizim delegeler Takımı'n deyilse Kişilerin menfaatını düşünür gercekden biraz adam olsan biraz onurlu olsan Trabzonspor'a verdiğin bu kadar zarardan sonra hemen Defolup giderdin kadrosu iyiymiş bu kadroda bir Mehmet birte Onur var digerleri sıradan madem senden iyi Trabzonspor'lu yok cok seviyorsun yediğin Cezaları ve takıma kendi hatalarından yapdirdigin para kayıplarını mesela Tolunay in dazminatini çepniden odosene oyle palavraya karnımız tok zaten senin Işın palavra hani vadit ile gideceksin adamsan Sözünde dur böyle kac defa konuşdum insan biraz olsun utanır sen herseyi yitirmissin rezilsin
tarık buğra 5 yıl önce
hep aynı terane.hep boş laf.icraaat sıfır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@