banner526

banner533

banner513

Hacıosmanoğlu: Vefakar olmaya devam edeceğim

İbrahim Hacıosmanoğlu Seçim sonrası konuşma yaptı. Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor'un gerçek sahibi sizlersiniz. Sizde bu akşam burada yeni başkanınızı belirlediniz herkesin bu sonuca saygı duyması gerektiğini düşünüyorum ve bende saygı duyuyorum. Bu seçim 3

Trabzonspor 06.12.2015, 22:40
Hacıosmanoğlu: Vefakar olmaya devam edeceğim

İbrahim Hacıosmanoğlu Seçim sonrası konuşma yaptı.

Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor'un gerçek sahibi sizlersiniz. Sizde bu akşam burada yeni başkanınızı belirlediniz herkesin bu sonuca saygı duyması gerektiğini düşünüyorum ve bende saygı duyuyorum. Bu seçim 3 yıllığına yapıldı. Başkanı hata yapsada bırakalım Trabzonspor için çalışmasın aizin verelim. her aday olduğumda siyaseten engeller karşıma çıktı. vefasızlığı görsemde vefakar olmaya devam edeceğim." dedi.

Yorumlar (8)
Arif vural 5 yıl önce
Adamsin buyuk baskan kimse degerini bilemedi ozellikle bedel odedigin siyasetciler
ts li 5 yıl önce
Git haciosman vefanda kalmasin
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Çok hata yaptın, çok üzdün taraftarı, söylemem gerekir yeteli değildin, Trabzon sporluğunda herhangi bir şüphe yok, yolun açık olsun.
menderes öztekin 5 yıl önce
Seni arkandan vurdular sen bizim için yine başkansın saygılar
Muharrem 5 yıl önce
Adamsın vesselam
Yavuz bayoglu 5 yıl önce
Başkanim sanada o yakişir senin nekadar trabzonspor sevdasi oldigunu biliyoruz elindwn gelen herseyi yaptin ama malesef istikrar gelmedi takimimiza hep beraber birlik icerisinde sahip cikalim baskan adaylari herkes birlik beraberlik icerisinde başari geleceginden eminim
fatih hacıalioğlu 5 yıl önce
Senin Trabzonsporluluğundan şüphem yok,yanlız tipik Trabzonlu gibi hep duygularınla hareket ettin.Taraftar gibi davrandın,yani çok temizsin,bu işlerde biraz da politik olmak lazım..

İlerde yine başkanlık koltuğuna yakışırsın..Seviyoruz seni..

Bizim insanımız maalesef biraz kıskanç..Biri diğerini başarısını istemiyor ve başarı da gelmiyor,yeni bir başkan seçtik,ona destek verelim ne olur Trabzonsporlular.

fenerliler şikeci başkanlarına sahip çıktı,biz başkanımızı harcadık.herkes yeni başkana destek versin lütfen..
Salih 5 yıl önce
Sen mi? 3 yıl komedi filmi izledik. Yığınla borç ortada tek başarı yok. Kulüpte önüne gelene hakaret üç kupa almış başkana yapılmadık şey kalmadı. Futbol kamuoyu seni paydaşlar, demiz futbol gibi bir kaç sığ sözcükle hatırlayacak. Aldığın tenekrlerle.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@