banner526

banner533

banner513

Hacıosmanoğlu; Önemli olan Trabzonspor

Trabzonspor'da yapılan kongre sonucunda seçimin kaybedeni olan eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu seçimin ardından Haber61'e konuştu. Seçimsonuçlarının ardından ağlarken görüntülendiği anların hatırlatılması üzerine Hacıosmanoğlu "Burada bir annemiz var o

Trabzonspor 06.12.2015, 21:36
Hacıosmanoğlu; Önemli olan Trabzonspor

Trabzonspor'da yapılan kongre sonucunda seçimin kaybedeni olan eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu seçimin ardından Haber61'e konuştu.

Seçimsonuçlarının ardından ağlarken görüntülendiği anların hatırlatılması üzerine Hacıosmanoğlu "Burada bir annemiz var o beni duygulandırdı yoksa ben duygusal bir adam değilim. Yurtdışından gelen insanlar var onların duygularını görünce bende duygulandım. " dedi.

Seçim sonucunu değerlendiren Hacıosmanoğlu "Bu sonuç olarak bir seçim. Trabzonspor'un gerçek sahipleri burada karar verdi ve buna saygı duymak lazım. İtiraz sonucunda bir şey değişeceğini zannetmiyorum. Benim her zaman söylediğim bir şey var genel kurulun seçtiği başkanı herkes rahat bıraksın ve rahat çalışsın. Seçilen başkana saygı duyalım ve rahat çalıştıralım. Önemli olan Trabzonspor'un başarısıdır. Takımın başarısı olursa, çalınan şampiyonluklar sayılmazsa 32 yıldır şampiyon olamayan takımı kim şampiyon olursa onu omuzlarımda taşırım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (10)
Fatih SULUKAN 5 yıl önce
Sanada bu yakışır başkanım seni başarısız kılan yonetimdeki kişiler
Kayikçi 5 yıl önce
Guzel bir aciklama yapmis helal olsun
osman karaduman 5 yıl önce
Şikeye lobiye gs fener kirli ittifakina hakem ve hatır için maç satmayan kulüplere, şikeden azalan seyircisiz maçlara, federasyonun yanli tutumlarina engel olabilecek göbeği siyasetten bağımsız bir başkan olmadan bu muz ligini izlemeyecegim
Enes suleymanoglu 5 yıl önce
Onu PAPYONLU YALAKALARA yalakalik yaparken dusunecektin
Osman Çakır 5 yıl önce
İki yüzlü insan. 32 yıldır şampiyon olamayan ne demek 4 sene önce şampiyon olan kimdi. Neyin kupasının peşinde koştun.
oguz 5 yıl önce
Haciosman tamam git evine bi dahada birak kulubu trabzona ugrama
Ahmet 5 yıl önce
Helal olsun kupayı aldın tüpcüden ???
NECDET KESİK 5 yıl önce
Sendelikanli ADAMSIN SENİSEVİYORUM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@