7m


7m

hyundai

Hacıosmanoğlu muhalefete kızdı ama...

Trabzonspor’da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, kendilerini eleştirenlere cevap verdi.   Trabzonspor’un her kulüp gibi borcunun olduğunu söyleyen Başkan, ‘Kulübü borçlandırdılar’ eleştirilerinin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.   Kulübün, bugünkü var olan bo

Trabzonspor 04.09.2015, 10:36
Hacıosmanoğlu muhalefete kızdı ama...
Trabzonspor’da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, kendilerini eleştirenlere cevap verdi.
 
Trabzonspor’un her kulüp gibi borcunun olduğunu söyleyen Başkan, ‘Kulübü borçlandırdılar’ eleştirilerinin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 
Kulübün, bugünkü var olan borcunun kendi dönemlerinden önceki yönetimlere ait olduğunu da belirten Hacıosmanoğlu, “6 ayda kaçar gider diyenler, 2.5 yıldır borç ödediğimizi, kaliteli bir kadro kurduğumuzu görmezler. Çünkü art niyetlilerdir. O yüzden gözleri kör olmuştur” diye çıkıştı. 
 
Kamuoyunun transfer edilen yıldızları konuşurken, muhalefetin kulüp borçlarını gündeme getirerek Trabzon’a zarar verdiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, “Bizden önceki dönemde 50 milyon TL menajer ücreti ödenirken bunların hiç sesi çıkmıyordu” dedi.
 
ŞOTA VE HURMA’YA GÜVENİM TAM
Şota Arveladze ve Süleyman Hurma’nın Trabzonspor’a büyük katkı sağlayacağına inandığını belirten Hacıosmanoğlu, şu ifadeleri kullandı:  
 
“3 maçta 7 puan toplayarak averajla lig ikincisiyiz. Birkaç hafta sonra da kadromuz, gücünü lige yansıtarak Trabzon’u liderlik koltuğuna oturtup bir daha da oradan inmeyecektir.”
 
BORÇ NE KADAR?
 
Öte yandan Hacıosmanoğlu'nun bizden önceki dönem diye bahsettiği dönemde borç 175 Milyon TL iken Hacıosmanoğlu döneminde son resmi rakam ise 309 Milyon TL borç olarak açıklandı.

Yorumlar (2)
Ahmet 7 yıl önce
Borç gerçekten 309 ise boşuna eleştiriyorsunuz. Yok eğer 400 veya 500 ise batmış sayılır kulüp. 400 milyon borç Beşiktaşı bile rezil etti.
ali 7 yıl önce
IHO İki yıldır yanlış yapıyorsun Her yıl yeni bir takım en az iki hoca, Trabzonspor deneme tahtası ise ben de başkan olayım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@