Hacıosmanoğlu, Mosturoğlu ile karşılaştı ve...

Kulüpler Birliği Toplantısı'na katılan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile  Fenerbahçe adına katılan Şekip Mosturoğlu, karşılaştı ve ikili tokalaştı.Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun olağan seçimli

Trabzonspor 10.06.2015, 14:25
Hacıosmanoğlu, Mosturoğlu ile karşılaştı ve...

Kulüpler Birliği Toplantısı'na katılan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile  Fenerbahçe adına katılan Şekip Mosturoğlu, karşılaştı ve ikili tokalaştı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun olağan seçimli genel kurulunda demokratik bir seçim olması temennisinde bulunarak, "Seçilen kim olursa Türk futbolunu adaletli yönetsin. Bizim tek isteğimiz o" dedi."

"TÜRK FUTBOLU ADALETLİ YÖNETİLSİN"

Kulüpler Birliği Vakfı'nın bugün yapılan toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hacıosmanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun başkanlık seçimiyle ilgili şunları söyledi:

"Demokratik bir seçim yapılacak. Adaylar var, herkes hür iradesi ile kimi desteklemek istiyorsa desteklesin. İçeride de aynı şeyleri söyledik. Kulüp başkanları karar veriyor, ama delege yapısı var. Kimin kime oy vereceği belli değil.

Türk futbolundaki adaletsizlikten herkes şikayetçi. Kimi seçerseniz seçin, insanlarda Allah korkusu ve vicdan korkusu yoksa, eğer adalet sağlamayacaksa zaten Türk futboluna hizmet edemiyorsunuz.

Bunları her sezon yaşıyoruz. İyi niyet temennilerinde bulunmak güzel. Her toplantıda bulunuyoruz, ama çıktığımızda herkes kendi menfaatini korumak için elinden geleni yapıyor. Oysa şahsi değil de Türk futbolunun menfaatini korumamız lazım. İçerideki konuşmalarımızda da bunu söyledim. 25'inde orada bir yarış olacak. Demokratik bir seçim olsun. Herkes hür iradesi ile oyunu kullansın. Seçilen kim olursa Türk futbolunu adaletli yönetsin. Bizim tek isteğimiz o."

Bu arada toplantının ardından Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan'ın doğum günü kutlandı. 53'üncü yaş gününü kutlayan Hoşcan, üzerinde fotoğrafının bulunduğu pastayı kesti.      


Yorumlar (1)
Takım taraftarı 6 yıl önce
Sen bu isi yapamıyorsun hani Demirören'e gidecekti isin Gücün palavra milleti kandırmak baktın ki seni kimse takmiyor başladın yalakalığı bu tüp bas yine kazanır gerçi Ulusoy kazansa ne yazar oda Trabzonspor düşmanı hatta bütün Ulusoy lar Trabzonspor düşmanı bugüne kadar ne faydası oltu zarardan başka yönetim rezil takım rezil yeni bir sezon Başlıyor yine başlasan husran

Gelişmelerden Haberdar Olun

@