banner539

banner526

banner533

banner513

Hacıosmanoğlu: "beni de mahkemeye versinler"

İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimin ibra eidlmesi sırasında gösterilen tepkilerin sonrasında söz aldı. Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurulunun ilk günkü bölümünün sonunda kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulunun mali ve idari

Trabzonspor 05.12.2015, 12:07
Hacıosmanoğlu:

İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimin ibra eidlmesi sırasında gösterilen tepkilerin sonrasında söz aldı.

Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurulunun ilk günkü bölümünün sonunda kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulunun mali ve idari yönden ibra edilmesinin ardından söz alarak üyelere hitaben konuşma yaptı.

Hacıosmanoğlu, daha önceki genel kurullardaki ibra oylamalarına değinerek, "Eski başkanımız sayın Sadri Şener'i ibra etmeyeceklerdi, kürsüden çıktım dedim ki, 'Nuri Albayrak başkanımıza bu yapıldı. Trabzonspor Türkiye'ye rezil olmuştu, yakışmamıştı. Başkanımızı burada oylayalım, bir rezillik daha yaşamayalım.' Bu genel kurullarda hangi başkan ibra edilse 'temiz' manası çıkmaz, edilmezse 'pis' manası çıkmaz" dedi.

Daha önce "Bu kulüpte görev alanlar gelip inceler, varsa bir yanlış, götürüp savcının önüne koyar" dediğini de aktaran Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

"Göreve geldiğim zaman da ben inceletmedim, benden önce mevcut başkan görevdeyken İçişleri Bakanlığı müfettişlerinin hazırladığı raporu hukukçu arkadaşlarımla götürüp savcının önüne koydum. Bakın aynı şeyleri bizimle ilgili de söylediler, 'kulübün parasını yiyor' dediler. Bir sene ya da 8 ay önce kendi elimle İçişleri Bakanlığı'na o şaibelerin ortada dolaştığı dönemde kendi adımla dilekçe verip, 'böyle böyle şaibeler basında benim adıma yer alıyor. Lütfen gelip beni inceleyin' dedim."

"Trabzonspor bizim namusumuzdur diyoruz" ifadesini kullanan Hacıosmanoğlu, şunları kaydetti:

"Kim Trabzonspor'un bir lirasını yiyorsa, yediriyorsa namussuzun dik alasıdır. Cenab-ı Allah yarın yapılacak seçimde Trabzonspor'u hedefine taşıyacak başkan adayına başkanlığı nasip etsin. Buradan ben kendisine de rica ediyorum, İçişleri Bakanlığı'na dilekçemi verdim, müfettişleri beni incelesin diye. Kim başkan olursa, bunun önünü açan da benim tarihte eski başkanı savcılığa veren de benim, suç duyurusunda bulunan da benim. Kim kazanırsa gelsin didik didik araştırsın, neyimi buluyorsa gidip savcının önüne koysun. Çıkıp onun hesabını vermek bir adam olarak da bir Trabzonspor sevdalısı olarak da benim görevimdir." 

Yorumlar (9)
zafer Turalı 5 yıl önce
seni mahkemeye değil. kodese (hapise) vermek lazım. trabzonsporuzu çok zarara uğratığın için. seni ancak ora paklar.
ali 5 yıl önce
İHO Yedin demiyorum ama verdiğin zararın onda birini yeseydin daha karlı olurdu kulup Yeni yönetime allah yardim eylesin verdiğin zararın altından nasıl kalkacaklar
Gökhan ÇAVUŞOĞLU 5 yıl önce
Adam olarak derken? Sen misin adam? Sen bu kulübün başına gelen en büyük felaketsin. Sen bu kulübe şike olayından daha çok zarar verdin. Bu kulüp senin kadar büyük bir kan emici, senin gibi bir sülük görmedi tarihi boyunca.
TS 5 yıl önce
Sadece seni değil seninle çalışan bütün Yöneticileri araştırın masa altı dönenlerı bi görelım !!!
Hasan cebi 5 yıl önce
At atabildiğin kadar zamanında seni secenlere yazıklar olsun.
Osman 5 yıl önce
Secimden sonra bu adamı Trabzon şehrine sokmamak lazım
Temel Simsek 5 yıl önce
Ben olsam seni mahkemeye veririm su pahali cöp oyunculari alip parasiz gitiklerinden dolayi külübeü borc batagina sokdun bir giram yararin olmadi takima takimi yaslilar evi gibi yaptin
Ahmet 5 yıl önce
Yedin ya da yemedin demiyorum. Özel uçaklarla gezme neyin nesi. Aldığın borç tamı tamına 172 milyon. Teslim ettiğin borç resmi rakamla 450 milyon üstelik ikibuçuk yılda. Aradaki fark nerede. Kasada eksi 450 satılacak oyuncu da yok. Aldığın oyuncuların kimisi kaçtı, kimisi oynamıyor. Mahkemeye verdiğin Sadri Şenerden kalan oyuncuları da satarak 70 milyon kazandın. Sana kalan reel borç 100 milyondu. Trabzonsporun saha sonuçları ve kadro buysa geri kalan 350 milyon nerede? Yine de mahkemeye verilmen taraftarı değilim sırf Trabzonspor markası için. Utanmadan hala adaysın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@