Güray Vural Trabzonspor'dan ne kadar kazanacak?

Trabzonspor Akhisar Belediyespor'dan Güray Vural resmen anlaştığını ve Güray'ın Bordo mavili kulüpten alacağı ücreti yaptığı açıklama ile duyurdu.   Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada "Profesyonel futbolcu Güray Vural ile 20

Trabzonspor 29.01.2016, 21:20
Güray Vural Trabzonspor'dan ne kadar kazanacak?
Trabzonspor Akhisar Belediyespor'dan Güray Vural resmen anlaştığını ve Güray'ın Bordo mavili kulüpten alacağı ücreti yaptığı açıklama ile duyurdu.
 
Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada "Profesyonel futbolcu Güray Vural ile 2018-19 futbol sezonu sonuna kadar 3,5 yıllık anlaşma sağlanmıştır.
 
Anlaşmaya göre oyuncuya; 2015-16 futbol sezonu için 1.250.000.-TL garanti ücret, 2016-17 futbol sezonu için 2.500.000.-TL garanti ücret, 2017-18 futbol sezonu için 2.600.000.-TL garanti ücret, 2018-19 futbol sezonu için 2.700.000.-TL garanti ücret ödenecektir." ifadelerine yer verildi.
Yorumlar (7)
ali duran 5 yıl önce
Hey maşallah, Allah daha çok versin gözümüz yok
ahmet koç 5 yıl önce
Şunu anlamıyorum. hem futbolculardan indirim istiyoruz hem de para dağıtıyoruz. güraya bu kadar para verilir mi nerede oynayacak.
Trabzonspor Anadoludur 5 yıl önce
Hayırlı olsun inşallah başarılı olur. Yonetim ekonomik olarak güzel adımlar atıyor inşallah devami gelir.
zafer Turalı 5 yıl önce
yahu arkadaslar size simdi soruyorum simdi a spor da altyazi gecti. guraya 3,5 yiligina 9 milyon TL vermissiz. bunca paraya deger mi bu futbolcu? yaziklar bunca paraya. insallah ben yanilirim.
Serkan 5 yıl önce
Bu feda yapmış haliymiş desene birde fedasız hali nasıl olurdu?TS de üç milyondan aşağı para alan kimse yok. M yumlu ve Yusuf hariç!! Erkan bir milyon altıyüz elli bin ero yıllık maçbaşı hariç TL olarak beş milyon yapıyor.Birde Kayseri'nin bize kazığı Sefa denen bir sahtekar var yattığı yerden trilyoner oldu,birde utanmadan umreye gitmiş sanki aldığını hak etmiş gibi.
Osman 5 yıl önce
Sonerin aldığı ücreti eleştiriyordu başkan. Maliyeti yüksek diyordu. Aynı parayı güraya verdi. İlginç.
TS sevdası 5 yıl önce
Arkadaslar siz yıllık ücreti tl üzerinden görünce evet çok geliyor fakat bir de euro ya çevirin ve günümüz şartları ile euro üzerinden yapılan mukavelenin 1 sene sonra havadan ne kadar para edeceğini hesaplayalim. Bence çok iyi oldu hem iki oyuncunun yıllık ücretinden kurtulup hemde 3 mevkide oynayabilecek bir futbolcu transferi yaptık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@