Guilherme’nin kırmızı kartı doğru mu? Toroğlu yorumladı

Trabzonspor, Göztepe karşısında uzun süre 10 kişi oynadı.

Trabzonspor 13.06.2020, 08:49
Guilherme’nin kırmızı kartı doğru mu? Toroğlu yorumladı

Trabzonspor, koronavirüs arası sonrası yeniden başlayan Süper Lig’in ilk maçında Göztepe’ye konuk oldu. Bordo Mavililer karşılaşmayı uzun süre 10 kişi oynamasına rağmen 3-1 kazanmasını bildi.

Karşılaşmanın 40. Dakikasına rakibine yaptığı hareket sonrası 2. Sarı kartı gören Guilherme takımını 10 kişi bıraktı.

Spor Yorumcusu Erman Toroğlu da pozisyonu değerlendirerek “Ayağını yere basıyorsun, sonra da kaldırıp ayağına takıyorsun. Bastın kal. Kaldırırsan sarı kartı görürsün. Karar doğru” ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
Hasan 1 yıl önce
Ermanı dinledim. Şu anda Galatasaray a çalışıyor. Öyle yönlendirilmiştir. Akşam puan kaybetseydik tek nedenin Galasaralı Zorbay Küçüktü. Hemen tüm kanallarda sanki hakem Trabzonsporu destekledi havası verildi. Ya o TRT ye ve yorumcularına ne demeli. Güya devlet televizyonu. Asıl satılması gereken TRT.
Şota 1 yıl önce
Biz erman ı da biliriz bu da ligin sonu yaklaştıkça ağababaları su taşımaya başlar, ligin başındada TS hakkı yeniliyor diye kendini kurtarmaya çalışır. Buna kırmızı kart diyen buna penaltı diyen bırak hakemlikten nasip almayı insanlıktan nasip almamıştır. TS uyan masada oyun devam ediyor bu sene gereğini her platformda yapmalıyız bu oyunu bozmalıyız penaltı sarı kart ikisi bi arada olmuyordu bu sadece TS için mi kural TS penaltısında niye yok
Sultan Tekke 1 yıl önce
Ya kardeşim bırakın bu işleri. Adam lehimize konuşunca kahraman, aleyhte konuşunca hain. Dünkü maçta hakem gayet ortaya maç yönetti. Penaltı net penaltıydı. O penaltıyı bize verilmeseydi ortalığı yıkardık. Böyle her maçtan sonra arabesk muhabbetlerden bunaldık artık. Şişirmeyin milleti gereksiz yere. Nedir yani kimse bizim oyuncuya kart göstermeyecek mi? Bu kadar da abartmaya gerek yok.
Trabzonlu 1 yıl önce
Guilherme topcu falan deyil bence verilen paraya yazık kırmızıdan dolayı deyil burası Trabzonspor burda oynamak başka takımda oynamaya benzemez
furkan 1 yıl önce
şampiyonluğa giden yolda ne iğrenç yorumlarınız var bu tür yorumlarınızı adamlar okuyor görüyor tercüme ediliyor BOŞ BOŞ YORUM YAPMAYIN
Mustafa yiğit 1 yıl önce
Şota haklısın. Erman toroğlu düzenin adamı.. Şimdi gs ve medipol maçlarından sonra anlarız.. Kırmızı kart dünyanın hiçbi yerinde buna çıkmaz.. Erman sezon sonu yaklaştıkça dönmeye başladı...trt de Ali gültiken adam gibi içinden geldiği gibi yorumladı.. Bünyamin gezer denilen hakem müsveddesi sorloth un her pozisyonda açığını aradı.. Ts u durdurmak için gelecek haftalara yönelik sorloth u hakemlerin hedefine koymaya çalıştı.. Burda Ali gültiken Tümer metinle aleni ters düştü.. Gullerme n pozisyonuna kırmızı demediyse 2 yüzlülük yaptı.. Kasten yön saptrdı.. Gs İn destekçisi Bünyamin gezer..
Ts_61 1 yıl önce
Sarı kartlık pozisyon filan yok. Erman efendi, saçmaladın bu kez. Yayıncı kuruluşta bile ne penaltı ne de kırmızı kart yok denildi!
SALİH 1 yıl önce
BODRUM AKŞAMLARI ERMAN IN KAFASINI ALMIŞ. HADİ ORDAN BE...
Mustafa yiğit 1 yıl önce
Erman sen düzenin adamısın.. Göztepe n penaltısı tartışılır.. Kırmızı kart yok..emek hırsızlığı var.. Bünyamin gezer de tam ts nefreti taşıyan eyyamcı.. Ts lu oyuncuları hedefe koyma görevi almış.. Ligin en centilmen oyuncusuna iftira atıcak kadar zavallı.. Sorloth a kasten saldırdı..
0661 1 yıl önce
torotoğlunun ağzı yamulmuş sıra başka bir yerine gelmese!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@