7m


7m

hyundai

Göteborg’dan Marek hamsik açıklaması: 1 Temmuz’a kadar…

Trabzonspor’un yeni transferi Marek Hamsik için Göteborg’dan açıklama geldi.

Trabzonspor 08.06.2021, 21:02
Göteborg’dan Marek hamsik açıklaması: 1 Temmuz’a kadar…

Trabzonspor’un yeni transfer Marek Hamsik’in transferi sonrası eski takımı Göteborg’dan açıklama geldi.

Yapılan açıklamada “Marek bizimle geçirdiği süre boyunca çok katkıda bulundu. Takıma, genel olarak kulübe ve Göteborg şehrine. Yaptığı her işte gerçek bir profesyonel ve onunla yakından çalışmak heyecan vericiydi. “ ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca yapılan açıklamada “Marek'in bizimle sözleşmesi Ağustos ayının sonuna kadar sürdü. Bize bonservis bedeli ödemeden Trabzonspor'a gidiyor. Marek'in 1 Temmuz'a kadar turnuvaya katılımı için geçerli olan "Avrupa Şampiyonası katkısı"nı biz alacağız. Kendisine hem Slovakya ile Avrupa Şampiyonasında hem de sezona başladıklarında Trabzonspor'da başarılar diliyoruz.” İfadelerini kullandılar.


Yorumlar (4)
Erdem 1 yıl önce
Bence güzel bir işler yapılıyor. Birincisi transfer sezonu resmi olarak başlamadan adamlar alındı ikincisi Hocanın istediği adamlar geldi. Bu ikisi küçümsenecek birşey değil bence. Yönetimin başarısıdır. Tek hata, transfer forvet transferi ile başlamalı idi fakat belki Ağaoğlu Sörloth konusunda bir bildiği var ama gerçekleşir ama gerçekleşmez. Sörloth iyi futbolcu bu adamı sadece para ile ikna edemezsin eğer Avrupa da iyi bir takımdan teklif alırsa 2 katını da versen Trabzonu tercih etmeye bilir, bazen para herseyi çözmüyor eğer çözse idi en iyi futbolcular genç yaşta Arap Çin liglerinde boy gösterirdi. 2-3 katı paraları Çin ve Arap ligi verdiği halde hala genç futbolcular bu liglere gitmiyor Türkiye de biraz daha Arap liginden iyi ne yazık ki. Fakat güzel bir takımdan teklif gelmez ise bence bize gelir Sörloth hayal değil. Eğer Norveç milli takımı turnuvada olsaydı bu iş zordu fakat ben Sörloth un gelme ihtimalini %70 görüyorum inşAllah olur. Tekrar tebrikler yönetim işimiz rast gitsin, başarılar Avcı Hocam. İyi bir kamp dönemi inşAllah.
61 1 yıl önce
Bu kontrata oyun kurma , takıma liderlik yapma, en az 15 gol 15 asist gs fb bjk ibb kritik maçlarda gol asist ile oynarsa kontrada deger futbolcu denilir,
Zaten beklenilen bu çünkü bu sezon ts un şampiyon olması gerek.
222 1 yıl önce
imza ücreti 700 bin euro 1euro=10 lira ,artık düşünün!
Harun 1 yıl önce
Umarım korona'yı atlarız da statlar açılır, bu adamı seyirci gazlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@