7m


7m

hyundai

Göteborg cephesinden Hamsik ve Trabzonspor açıklaması

Trabzonspor'un istediği Hamsik için kulübü Göteborg'dan açıklama geldi

Trabzonspor 04.06.2021, 10:58 04.06.2021, 11:15
Göteborg cephesinden Hamsik ve Trabzonspor açıklaması

Trabzonspor'un gündemindeki Marek Hamsik'in IFK Göteborg'daki kariyeri 6 maç sonra bitiyor… Göteborg CEO’su Hakan Mild, hiçbir şekilde Hamsik'e yaptıkları yatırımdan pişmanlık duymadıklarını, bunun kulüp için paha biçilmez bir PR olduğunu söyledi.

Mild, “mağazalardaki eşyalara bir bakın. En çok satanlar onunla ilgili ürünler. Genel olarak da Marek sayesinde satışlarımız arttı” dedi.

Sahada takıma çok fazla birşey verememiş olsa da Hamsik’in İsveç Lig tarihinin belki de en büyük yabancı ismi olduğunu söyledi, Ağustos ayında bitecek olsa da, sözleşmenin daha önce de sona erdirilebileceğini itiraf etti.

Mild, Trabzonspor’un yaptığı teklifle ilgili olarak, “Rekabet etmek son derece zor ama devam etmeye hayır demedi. Ancak maddi olarak bu bizim için çok ağır” dedi.

“Trabzonspor’la sözleşme imzaladığı hakkında ne düşündüğü konusunda sizi bilgilendirmedi mi?” Sorusuna ise Mild, “Hayır, yapmadı” cevabını verdi.

Fotospor


Yorumlar (15)
No comment 1 yıl önce
Kariyer sonu gelmiş duşusteki 30+ avci transferlerinden biri olacak. Yazik bu kulube. Başkan akil tutulmasi yasiyor. Bu kacinci 34 luk topcu. Ver 2 milyon daha al 5 yaş gencini ve ilerde satis yaparsin. Kim kosacak bu takimda ..
Misafir 1 yıl önce
AGA BURAK YILMAZ KAÇ YAŞINDA NELER YAPTI GÖRDÜN.YAŞA DEGİL İCRAATE BAK
ali 1 yıl önce
alınan riske umarım değer. kucka gibi olmasın josef de souza gibi olsun isterim.
Remzi-1461 1 yıl önce
Anlamadan,bilgi sahibi olmadan yorum yazmak doğru değil!Atletico madrid 35 yaşındaki adamı transfer yapıp şampiyon oldu.
Lâedrî 61 1 yıl önce
Bu gidişle Avcı ve Ağaoğlu koşacak. Ne koşarlar ama, tutabilene aşk olsun!
Boş yapma çay yap 1 yıl önce
Bilip bilmeden konuşmayın geçen sene herkesin taptığı sosa 35 yaşındaydı
Agasar 1 yıl önce
Alan almış veren vermiş Trabzonspor da bu adamı müzeye mi koyacak yerlilere saldır Başkan bu adamla ancak kahve içilir
Hayrat'lı 1 yıl önce
Yorum yapan arkadaşlar ya Trabzonspor acemi birliği değil yerli Topçu diyorsunuz Abdulkadir parmak genç adam sahada yürüyor resmen ya dişini tırnağına takip savaşması gereken Trabzon ruhu öne çıkması gereken bir topçu ama ne yapıyor Adam sahada yürüyor ya yürüyor ya Boş ver bu bizim Trabzon deyip kimliğinden geçinen Adamlar bize lazım değil Abdullah Hocayı bu konuda destekliyorum tecrübeli ve genç karma bir takım başarıyı getirecektir şüphem yok
Erdem 1 yıl önce
Fazla barut yok attık mı vurmak lazım. Ona göre transfer yapın iyi çıkarsa bu adamlar Allah razı olsun şimdiden derim fakat iyi çıkmazsa kim getirdi açıklansın bir daha bu transferlere onay verenlere güvenip transfer yapılmasın.
yilpo34 1 yıl önce
Adam konuşmasında açıkça söylemiş. Sahada takıma çok fazla birşey verememiş olsa da
tursun 1 yıl önce
siz burağada kulp tAkardınız
GÜRKAN 1 yıl önce
Trabzonspor genç tıfılların deneme tahtası olmaktan çıkıp tecrübeli topçuları transfer ederek doğru yapmaktadır. Genç ve tecrübesiz kişilerin hataları ve kaç tanesi iyi çıkar diye düşünmektense tecrübelilerle yola çıkmak en iyisidir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@