7m


7m

hyundai

Gökdeniz Karadeniz: Kutlamalara davet edilmedim

Trabzonspor’un efsane futbolcularından Gökdeniz Karadeniz, Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamasına davet edilmediğini şampiyonluğu evde ailesiyle birlikte kutladığını söyledi. Gökdeniz Karadeniz, hakemlerle ilgili tartışmalara ise “Hakemlerin ligi dizayn ettiklerine inanmıyorum" dedi.

Trabzonspor 16.05.2022, 18:31
Gökdeniz Karadeniz: Kutlamalara davet edilmedim

Trabzonspor’un unutulmaz futbolcusu Gökdeniz Karadeniz, D-Smart’ta yayınlanan ‘Bol’ca Futbol’ programının konuğu oldu. Rusya Ligi ekiplerinden Rubin Kazan’da forma giydiği dönemle ilgili konuşan Karadeniz, Rus futbolunun sistemsel olarak daha önde olduğunu ifade ederek, “Rubin Kazan’da başarılarla dolu bir 11 yıl geçirdim. Liyakat nişanı aldım ve 61 numaralı formamı emekli ettiler. Görsellik açısından bakarsak Türk futbolunu çok daha önde görüyorum. Sistemsel olarak baktığım zaman Rus futbolu daha önde” şeklinde konuştu.

"Şampiyonluk kutlamasına davet edilmedim”

Gökdeniz Karadeniz, Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarına davet edilmediğinin altını çizerek, “Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarına davet edilmedim. Ben de ailemle kendi evimde şampiyonluğu kutladım” açıklamasını yaptı.

"Nwakaeme takımda kalması gereken bir isim”

Bordo-mavililerde forma giyen Anthony Nwakaeme’nin gelecek sezon da takımda kalması gerektiğini dile getiren Gökdeniz Karadeniz, şu ifadelere yer verdi:
“Nwakaeme gibi bir oyuncu alabilmek için 15 - 20 milyon Euro para harcamak gerekiyor. Bence takımda kalması gereken bir isim. Trabzonspor’un şampiyonluğunda birçok isim etken oldu. Bir anda çıkıp oyunu değiştirebilecek 4 - 5 oyuncu var. Diğer takımlarda bu yoktu.”

"Her takımın şampiyonluk yarışı içinde olmasını isterim”

Gökdeniz Karadeniz, şampiyonluk yarışında fazla takımın olmasının Türk futbolunun gelişimine katkı sağlayacağını vurgulayarak, “Her takımın şampiyonluk yarışında olmasını isterim. Ne kadar çok takım yarışın içinde olursa ülke futbolu o kadar ileriye gider. Beşiktaş şampiyon olduktan sonra oyunsal anlamda üzerine bir şey koymadı. Trabzonspor ile beraber son ana kadar yarışın içinde olmasını beklerdim ancak biraz erken havlu attılar. Galatasaray sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Elle tutulur bir transferleri yok ancak önümüzdeki yıl daha güçlü bir yapılanmayla dönebilirler” değerlendirmesini yaptı.

“Hakemlerin ligi dizayn ettiklerine inanmıyorum”

VAR sisteminin tartışmalara yol açtığını ifade eden Gökdeniz Karadeniz, “Hakemlerimizin formda olup olmadığı bir tartışma konusu. Başarısız olan takımlar hemen hakemlere yükleniyor. Hatayı en aza indirebilmek için VAR sistemi kullanılıyor ama o da ayrı bir tartışma konusu. Ancak aynı hakemlerle devam edeceğiz, ligi dizayn ettiklerine inanmıyorum bu yüzden destek vermek gerekiyor” dedi.


Yorumlar (12)
Hasan 1 ay önce
Tabii ki edilmeyeceksin! Sen ev sahibisin! Davet beklemen ayıp zaten. Davet başka kulübün başkanına falan yapılır. Sen Trabzonsporun kendisisin. Zaten senin ve ailenin kombinesi olmalı, locası olmalı. Orası senin Gökdenizim. Seviyoruz seni
Serkan 1 ay önce
Davet edilmedin de sana gelme mi dediler ya , paran mı yoktu bilet almaya yoksa. Bu nasıl iş ya Azıcık Giray Kaçar , Onur Kıvrak vb. gibi olun.
Samet 1 ay önce
Sen Trabzonsporusun davet edilmek ne demek çıkıp geleceksin ailenle kutlamalara bizmle birlikte katılacaksın.
tolu 61 1 ay önce
ınsan kendi dügününde en yakinini unutuyor davet etmeyi ama Trabzona gelen yüzbinlerde davet edilmedi bu gönül isi bu borda mavi aski davet beklemiyecen benim icin hic bir heber degeri yok
Erdem 1 ay önce
Davet etmemek de yanlış davet etmediler o zaman ben gitmem demekte yanlış. İki tarafta hatalı. Bu davet olayı da çok can sıkıyor. Gökdenizin davet edilmemesi çok yanlış. Sadri Başkanın isim yüzünden stata gelmemesi daha yanlış. Gökdeniz kardeşim keşke gitseydin almazlarsa içeri, kapıdan dönseydin. Başkan çok mütevazi konuşmuştu halbuki bu başarı herkesin demişti o zaman Mevlana gibi kim olursa da gelmek isterse buyursun gelsin.
mustafa D 1 ay önce
ne demek davet edilmedim eger trabzonsporlu isen davetsiz gidersin takimimiz taraftarlain takimidir kisilerin degil beklenti icinde olamazsiniz
KALYONCU 1 ay önce
Uşağum sen nerelerdesi hiç seni göremiyoruz
Musatafa 1 ay önce
Bizim insanımız günlük yaşıyor seni nasıl davet etmezler seni biz unuturmuyuz sen bir Evsanesin bunlar Kart vizit adamıdır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@