7m

7m

hyundai

"Gervinho'yu alacaktık, oğlum 'müzmin sakat' dedi, vazgeçtik!"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 24.02.2022, 12:16 24.02.2022, 12:23
"Gervinho'yu alacaktık, oğlum 'müzmin sakat' dedi, vazgeçtik!"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı Gervinho'yu kendilerinin de istediklerini ancak sonrasında Balotelli'yi aldıklarını söyledi.

Sabah'a konuşan Sancak, Gervinho'dan "Müzmin sakat" olduğu için vazgeçtiklerini dile getirdi.

Sancak "Biz Belhanda'yı alana kadar transfer yapamamıştık. Ama Belhanda'yı aldıktan sonra patır patır dökülmeye başladılar. Hatta Balotelli böyle geldi. Ben Balotelli'yi alırken satmak için almadım ki. Fırsat transferiydi tabi ki. Aslında Gervinho'yu alacaktık. Oğlum dedi ki baba o müzmin sakat sen yine de bir araştır dedi. Gervinho benim kafamda soru işareti oldu. Ondan vazgeçtik. Sonra Trabzonspor aldı." dedi.

Gervinho Trabzonspor'da 13 maçta forma giyip 2 gol 1 asist yaparken sonrasında geçirdiği sakatlıkla sezonu kapatmıştı. 34 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi ile ilgili de devre arasında düzenlemeye gidilmişti.


Yorumlar (8)
Erdal 3 ay önce
Buda bir havaya girdi. Çok konuşuyor herşeye.
Erdem 3 ay önce
Siz oğlum kadar bilmiyorsunuz diyor bize aklı sıra. Oğlun çok mu biliyor iyi ilerde göreceğiz oğlun ne kadar anlıyor transferden. Bi tarafın kalktı tabi. 4 büyükler hakem tarafından korunuyor diyorsun, hakem tarafından korunan 4. büyük biz mi oluyoruz ? Fetö falan diyorsun, MHK da deseydin. Gervinho sakatlanana kadar faydalı idi. Onun sakatlığı yaş ile alakalı diyemeyiz.
Erdem 3 ay önce
O gitsin, bu gitsin, o gereksiz , bu çöp, onu kovun bunu gönderin. Belli ki futbol bilgin yok. O gitsin bu gitsin yazmak için futbol bilmene gerek yok fenevli olmak yeterli. Fakat şurada haklısın Gervinho yerli olsaydı döverek kovulurdu.
Gereksizinyooonun gereksizi 3 ay önce
Gereksizinyoooo fanı olmuşsun gerçeği konuşunca birisi hemen havaya girdi tabi tabi faydalıymış ne faydası
Tarık Selim 3 ay önce
Birincisi Gervinho müzmin sakat değildi, başına gelen sakatlık Edgar'ın da başına geldi. İkincisi Balotelli'yi Gervinho'nun yerine aldıysan futboldan anlamıyorsun; zira ikisi aynı mevkiinin adamları değil. Üçüncüsü scout ekibin duruken oğlundan mı akıl aldın? Bu adamın bütün söyledikleri ADana Demirspor'un bu seneki başarısının tesadüf olduğuna işaret ediyor
yasar 3 ay önce
yönetimimiz harika işler yaptı ama hem gervinyo hem de koita hem de yusuf ve yunus da bence hata yaptılar.
garip 3 ay önce
eee...sonuç....hadi ordan be
Ali Çakıcı 3 ay önce
Bu adam neden her oka konuşuyor ne gereksiz şımarık bir tip

Gelişmelerden Haberdar Olun

@