alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Gervinho yıkıldı...

Trabzonspor'da ciddi bir sakatlık yaşayan ve en az 6 ay futbol oynayamayacak olan Gervinho'nun morali çok bozuk...

Trabzonspor 31.10.2021, 11:24
Gervinho yıkıldı...

Süper Lig'de Çaykur Rizespor ile oynanan karşılaşmada sakatlanan Gervinho'nun çapraz bağları kopmuştu. Bir hayli üzgün olan tecrübeli futbolcunun ameliyat olabilmesi için öncelikle dizindeki şişliğin inmesi beklenecek. 2 günlük buz detavisinin ardından ameliyatıyla ilgili prosedür işlemeye başlayacak. Yıldız ismin ameliyatının Türkiye'de mi yoksa yurt dışında mı olacağına karar verilecek.

218 GÜNDE DÖNDÜ
Bu Gervinho'nun ilk ciddi sakatlığı değil. Trabzonspor'un süper yıldızı daha önce Hebei'de forma giyerken de çapraz bağlarını koparmıştı. Gervinho'nun sahalara dönüşü 218 günü bulmuştu.


Yorumlar (3)
adalı 1 ay önce
geçmiş olsun ..üzüldük..iyi dieklerimiz seninle,
volkan 1 ay önce
maalesef futbol hayatı bitti. her ne kadar çok katkı veremiyor olsada gervinho gibi bir ismin kadroda bulunması büyük avantajdı. şimdi transfer dönemi açılana kadar 2 ay yaklaşık 7,8 maç yusuf ,abdüş djaniny ile devam sonrasında net bir sağ kanat şart. yerli olacaksa serdar gürler,halil akbunar,efecan iyi isimler ama net 11 oyuncusu olamazlar malesef.
Gahuralı 1 ay önce
hala efecan diyorsunuz ya, adam kaç yaşında ve fiziği de yok bırakın artık, yeni isimler söyleyin, sahur pilavı gibi ısıtıp ısıtıp aynı adamları sayıklıyorsunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@