Forbes açıkladı... En iyisi onlar oldu!

Forbes Türkiye geçen sezonun Futbol Verimlilik Endeksi'ni açıkladı...

Forbes açıkladı... En iyisi onlar oldu!

Forbes Türkiye bu yıl altıncısını hazırladığı 'Futbol Verimlilik Endeksi'ni açıkladı. 

Listede Trabzonspor'un genç yıldızları Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir Ömür ilk sırayı aldılar. Yusuf Yazıcı 2.567 dakika süre alıp, 59. 524 bin Euro kazanarak 73,6 endeks puanıyla birinci sırada bulunurken, Abdulkadir Ömür ise aynı ücretle 2.123 dakika süre alarak 62 endeks panıyla ikinci sıraya yerleşti. Listenin devamında Talisca, Babel, Gomis gibi yıldızlarda yer alıyor...

Futbol Verimlilik Endeksi'nin en verimsiz futbolcusu ise Gökhan Töre oldu. Aynı listede Trabzonspor'un eski futbolcusu Volkan Şen ise 3,0 endeks puanıyla 8. sırada yer aldı.

İşte o listeler:

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 22:46
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türker
Türker - 2 yıl Önce

Abdulkadir ve Yusuf.çiçek açıp duruyorsunuz fakat hala meyvelerinizi alamadık...

Armağan
Armağan - 2 yıl Önce

Abartmayın şunları şımarıyorlar sonra

Taka61
Taka61 - 2 yıl Önce

Abdül Yusuf ve onun gibiler Trabzonspor'un gelecegidir gencdirler tabiki her insan gibi hata yapacaklar hoşgörümüzle bu genclere sahip çıkmamız lazım

Hüseyin Akyüz, almanya
Hüseyin Akyüz, almanya - 2 yıl Önce

Fuzuli liste

zafer
zafer - 2 yıl Önce

"BIZDEN HARIC, YUSUFLA ABDÜLKADIRI HERKES BEGENIYOR. BIR TARAFTAR OLARAK FUTBOLCULARINA SAHIP VE DESTEK CIK ILLAKI FORMSUZ VE HATALARI VE EKSKLERI OLABILIR. BU IKI YETENEGIMIZE MORAL VE DESTEK VERELIM KI MACTA YAPTIGI HATALARI (ÖZELIKLE YUSUF) AZALTIR VE TELAFI EDERSE EMINIM IKISIDE ILERIDE BÜYÜK YILDIZ OLURLAR. "BÜTÜN TAKIMDAKI FUTBOLCULARIMIZA DESTEK OLALIM DIKKAT DiKKAT :KARADENIZ FIRTINASI GENE ESECEK ESMEYE O ESKI 70/80 YILLARDAKI GIBI".

anonim
anonim - 2 yıl Önce

ya bu forbes amerigali sirket degil mi ekonomi icin yapinca onlar kiskaniyor yok yalan falan ama iyi birsey soyleyince niye kabulleniyoruz.

Hayati
Hayati - 2 yıl Önce

Bu Araçlar takas yoluyla da satılıyor mu

SIRADAKİ HABER