7m


7m

hyundai

Forbes açıkladı... En iyisi onlar oldu!

Forbes Türkiye geçen sezonun Futbol Verimlilik Endeksi'ni açıkladı...

Trabzonspor 04.10.2018, 22:27 04.10.2018, 22:46
Forbes açıkladı... En iyisi onlar oldu!

Forbes Türkiye bu yıl altıncısını hazırladığı 'Futbol Verimlilik Endeksi'ni açıkladı. 

Listede Trabzonspor'un genç yıldızları Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir Ömür ilk sırayı aldılar. Yusuf Yazıcı 2.567 dakika süre alıp, 59. 524 bin Euro kazanarak 73,6 endeks puanıyla birinci sırada bulunurken, Abdulkadir Ömür ise aynı ücretle 2.123 dakika süre alarak 62 endeks panıyla ikinci sıraya yerleşti. Listenin devamında Talisca, Babel, Gomis gibi yıldızlarda yer alıyor...

Futbol Verimlilik Endeksi'nin en verimsiz futbolcusu ise Gökhan Töre oldu. Aynı listede Trabzonspor'un eski futbolcusu Volkan Şen ise 3,0 endeks puanıyla 8. sırada yer aldı.

İşte o listeler:


Yorumlar (7)
Türker 4 yıl önce
Abdulkadir ve Yusuf.çiçek açıp duruyorsunuz fakat hala meyvelerinizi alamadık...
Armağan 4 yıl önce
Abartmayın şunları şımarıyorlar sonra
Taka61 4 yıl önce
Abdül Yusuf ve onun gibiler Trabzonspor'un gelecegidir gencdirler tabiki her insan gibi hata yapacaklar hoşgörümüzle bu genclere sahip çıkmamız lazım
Hüseyin Akyüz, almanya 4 yıl önce
Fuzuli liste
zafer 4 yıl önce
"BIZDEN HARIC, YUSUFLA ABDÜLKADIRI HERKES BEGENIYOR. BIR TARAFTAR OLARAK FUTBOLCULARINA SAHIP VE DESTEK CIK ILLAKI FORMSUZ VE HATALARI VE EKSKLERI OLABILIR. BU IKI YETENEGIMIZE MORAL VE DESTEK VERELIM KI MACTA YAPTIGI HATALARI (ÖZELIKLE YUSUF) AZALTIR VE TELAFI EDERSE EMINIM IKISIDE ILERIDE BÜYÜK YILDIZ OLURLAR. "BÜTÜN TAKIMDAKI FUTBOLCULARIMIZA DESTEK OLALIM DIKKAT DiKKAT :KARADENIZ FIRTINASI GENE ESECEK ESMEYE O ESKI 70/80 YILLARDAKI GIBI".
anonim 4 yıl önce
ya bu forbes amerigali sirket degil mi ekonomi icin yapinca onlar kiskaniyor yok yalan falan ama iyi birsey soyleyince niye kabulleniyoruz.
Hayati 4 yıl önce
Bu Araçlar takas yoluyla da satılıyor mu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@