FLAŞ! Ünal Karaman ile yollar resmen ayrıldı!

Trabzonspor ayrılığı KAP'a açıklama yaptı

Trabzonspor 30.12.2019, 15:12 30.12.2019, 15:23
FLAŞ! Ünal Karaman ile yollar resmen ayrıldı!

Trabzonspor Ünal Karaman ile ayrılığı KAP'a bildirdi. Bordo mavililer Karaman'a ileriye dönük alacaklarını da ödeyerek yollarını ayırdığını açıkladı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Şirketimiz ile Teknik Direktör Ünal Karaman arasındaki 07.06.2019 başlangıç ve 31.05.2021 bitiş tarihli teknik adam sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Buna göre, Ünal Karaman'a, bu sezon sonuna kadarki altı aylık dönemde (01.12.2019-31.05.2020) doğacak olan 2.250.000.-TL tutarındaki ileriye dönük tüm maaşları ödenmiştir.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (144)
orhan61 2 yıl önce
Yok abi, anlashildi. Trabzonspor 35 sene shampion olamaz, tff , sikebahce bahane - kendimiz kendimize yeteriz
Ayıp ama 2 yıl önce
Ne tiyatrocu adamlarımız var :) son 5-6 maç eriyen seyirci, ilgisiz taraftar, taktik yuzunden küfreden insanlar unalci olmuş :) la itiraf edin 17 maçta 3 maç hariç antidepresan içmeden kaç maç izlediniz. Seyir zevki olmayan gelişmeyen ve sürekli sakat veren takımdık. Yolu açık olsun gemiyi terk eden kaptan değildir. Ay tırnağı mi kırılmış unalin, uf mu olmuş parmağı, de gedin olum burası Trabzonspor, ya efsane olursun ya gazoz.
yasar 2 yıl önce
iyi bir hoca gelir ve başarı sağlarsa herkes ters köşe olur tabiri caizse. hoca kadar yönetimde başarılıydı, hoca nın eleştirilere biraz tahammül etmesi gerekirdi.
asi 2 yıl önce
aynen öyle.. dere geçerken at değiştirenleri çok gördük biz
Sabotaj 2 yıl önce
Baskan hicbirsey yapmadan sponsor birsey katki yapmadan sadece ünalin bu götü kadrosuyla basarisindan kendini basarili zannediyor !
Simdi ikinci yari ilk 10a giremez bu kadro sorumlularin Allah
Mehmet 2 yıl önce
artık isteyen istediği yerine kına yakabilir her sene aynı tiyatro takım ha iyi gidiyor diyoruz ya yönetimi operasyon düzenleniyor ya futbolculara yada teknik heyete onca taraftarın hayalleri ile oynayanlar ALLAHINDAN bulsun
asi 2 yıl önce
yaw kardeşim kaplan maplan olmaz bu iş bir adam akıllı çıkıp bize sebebini söylesin
hendem 2 yıl önce
tek kelimeyle, yazık oldu...
mustafa 2 yıl önce
aferin size yaklasik bir 10 sene daha sampiyon olamayiz herkesi tebrik ederim
fatih 2 yıl önce
Bu kafayla hiçbir zaman şampiyon olamaz
Ahmet 2 yıl önce
Kara Boğanın ayrılmasını hiç istemezdim. Ama klüp için hayırlısı olsun. Ahmet başkana güvenim sonsuz. Bu durumdan bizi yine başkanımız çıkaracaktır. Trabzon Kökenli bir hoca gelmeli. Şota, Fatih Tekke v.s.
Misafir 2 yıl önce
Yazıklar olsun sizin gibi yönetime. Bir sefer de adam gibi iş yapılsa!!!
Ts 2 yıl önce
Allah sizi kahretsin Yonetim sende git acilen
Alperen61 2 yıl önce
Hadi niksar kınası yakın.inşaAllah gelen gideni aratmaz.
Şevket61 2 yıl önce
Fatih sen futboldan anlamıyorsun yorum yapma. Bu kadar sakatlık olan başka bir takım olsa düşme hattında olurdu. Kötü oynayalım her mactan 3 puanla çıkalım. 96 yılında gördük senin dediğini 1 puan alsaytık şampiyonluk sevincini biz yaşıyacaktık.
Fatih 2 yıl önce
Korkak futbol ve eziyet bitti. Çok şükür. Bu futbol ile bırak şampiyonluğu 3. Olacağımıza daha iyi futbol ile 10. Olalım. Şansa buradayız. Konya ve bazı takımlar da diğerleri gibi geri çekilmemizi cezalandırsa şuan alt sıralardaydık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@