7m


7m

hyundai

Flaş Uğurcan Çakır İddiası! 25 Milyon Euro...

Trabzonspor'un yıldızı Uğurcan Çakır için ingilizler 25 Milyon Euro ile geliyorlar.

Trabzonspor 19.03.2022, 16:14
Flaş Uğurcan Çakır İddiası! 25 Milyon Euro...

Yıllar süren şampiyonluk hasretini dindirmeye hazırlanan Trabzonspor , bir yandan da yıldız oyuncularına gelen tekliflerle meşgul. Bordo-mavililerin başarısında aslan payına sahip olan Uğurcan Çakır için Newcastle United iddiası geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti, başkan Ahmet Ağaoğlu'nun genç eldiveni elden çıkarmaya hazır olduğu öğrenildi.

25 MİLYON EUROYLA GELİYORLAR

İngiliz basınından derlenen göre, Suudi Arabistan'ın veliaht prensi Muhammed bin Selman'ın satın aldığı Newcastle'ın, Uğurcan Çakır transferini bitirmeye hazırlandığı ve Premier Lig kulübünün, milli kaleci için 25 milyon euroluk bir teklife hazırlandığı kaydedilmişti.

BU KEZ PİŞMANLIĞA YER YOK

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, geçtiğimiz yılın haziran ayında, Abdülkadir Ömür'ü satmadığı için pişman olduğunu belirterek, "Manchester City 23 milyon sterlin verdiğinde satmadım, hata yaptım. Ben o hatayı bir defa yaparım." demişti. Ağaoğlu'nun bu kez hata yapmayacağı ve Uğurcan'ı elden çıkarmaya sıcak baktığı konuşuluyor.

Transfermarkt verilerine göre 25 yaşındaki başarılı eldivenin piyasa değeri 17 milyon euro.


Yorumlar (8)
düşünülmesi lazım!! 4 ay önce
ercey le olacak iş değil ..
çok karmaşık bir karar 4 ay önce
ercenin özgüven sorunu peydahladı. aslında iyi kaleciydi. uğurcanın üstün performansı yüzünden diğerleri baskı altına girdi. yoksa erce de iyi, arda da iyi. 1 sene daha kalır sonra gidebilir. kar zarar hesabı olmalı. amaç seri şampiyonluk ise uğur kalmalı, amaç sürdürülebilir ekonomi ve oyuncu yetiştirme ise satılabilir. gönlümden geçen kalması yönünde, çok ciddi bir teklif olursa değerlendirilmeli bence.
ts 4 ay önce
Uğurcanı satacaksan kalede erceyle olmaz dün bitirdi bizi KALECİ TRANSFERİ ŞART !
Ahmet 4 ay önce
Başkanım Uğurcanı satarsak bir daha şampiyon zor oluruz gibi. Şampiyon olup şampiyonlar ligi, reklam gelirleri, şampiyonluk primi toplam zaten 25milyon euro ediyor. Uğurcanı satmasak ya.
Erdem 4 ay önce
Ömür, Berat ve Uğurcan bence çok yetenekli futbolcular ve hala kendilerini geliştirebilirler. Ben taraftar olarak bu oyuncuların bizden bu sene gitmeleri yerine eksiklerini kapatıp kendilerini geliştirmelerini tercih ederim. Önlerinde 5-6 ay gibi süre var şampiyonlar liginin başlamasına, bu süreyi iyi değerlendirip, var güçleri ile şampiyonlar ligine hazırlansınlar, bu sene transferi kafalarından silsinler. Hani üniversite yada KPSS sınavına hazırlanır gibi. Odaklandıkları tek şey şampiyonlar ligi olsun. 2 önemli şey kazanacaklar, hem değerlerini artıracaklar hem de Milli Forma perçinlenmiş olacak. Burada kurulu düzenleri var, kendilerini daha da geliştirip Avrupaya bu şekil gitsinler derim.
Murat 4 ay önce
Değerli Trabzonsporlu kardeşlerim.Başkan Ağaoğlu ne yapıyorsa doğrudur.Türkiye'de kaç futbolcu 25 Milyon euro ve üzerine satıldı.Başkanınızı sonuna kadar destekleyin.Ağaoğlu ekonomik disiplin ile yönetmeye devam ederse borç azalmaya devam edecek. 3 büyüklerin tamamı batakta. 3-5 seneye batarlar. GS sadece falcao ya 20 Milyon Eurodan fazla para harcadı. Trabzonspor doğru yolda.Tebrik ederim.Şampiyonlar Ligi de olsa büyük maliyetli topçular alınmamalı.
AHMET AYDIN 4 ay önce
ERCE ile olmaz diğer yedek kalecilere dönmeli
Hüsnü 4 ay önce
Augur giderse Konyasporun kalecisini alabiliriz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@