7m


7m

hyundai

Flaş Sörloth gelişmesi! Beşiktaş ve Trabzonspor...

Trabzonspor'un eski golcüsü Sörloth için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Trabzonspor 27.03.2022, 17:50 27.03.2022, 18:18
Flaş Sörloth gelişmesi! Beşiktaş ve Trabzonspor...

Trabzonspor forması altında gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Alexander Sörloth, Bundesliga ve La Liga'da istediğini bulamadı. İspanyol basınına göre sezon sonunda Leipzig'e geri dönecek olan Sörloth için Beşiktaş devrede. 

Süper Lig'de Trabzonspor formasıyla gol krallığı yaşayan Sörloth, Leipzig'e transfer olmuştu. Burada beklentilerin altında kalan Norveçli golcü La Liga ekiplerinden Real Sociedad'a kiralanmıştı.

Ancak Sörloth için işler burada da iyi gitmedi. İspanyol basınına göre San Sebastian ekibi, Sörloth'un 17 milyon Euro'luk satın alma opsiyonunu kullanmayacak. Bu durumda golcü oyuncu Leipzig'e geri dönecek.

Alman kulübünün Sörloth'u başka bir takıma kiralamaya sıcak baktığı belirtilirken, Türkiye'de hala gündemde olan yıldız golcü için Beşiktaş'ın devrede olduğu belirtildi.

Ancak İspanyol basınına göre Leipzig, anlaşma gereği Sörloth için Türkiye'den aldığı her teklif için Trabzonspor'u bilgilendirmek durumunda. Fırtına'nın gelen teklifi karşılaşamsı halinde ise Sörloth Türkiye'de Trabzonspor'dan başka forma giyemeyecek.

(Fotomac)


Yorumlar (2)
Erdem 3 ay önce
Jimnastikçilerde de ne para var arkadaş, bunlar seneye de sıfır çekerlerse öpücükle mi transfer yapacak. Neyse örtülü var mış, örterler fenevi de jimnastikçilari de. Fenevin tuzu kuru onlara 3-4 yıldız daha gelecek haybeden, milattan önce şampiyon olan bir takım varmış, onların rengi de sarı laci imiş. Oralardan gelen şampiyonluklar da tescil edilecekmiş.
avanoz 3 ay önce
on numara olur diabete koita trodsen ismail köybaşı paralarını buna vermeliyiz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@