7m


7m

hyundai

Flaş Siopis yorumu! “Ben böyle enteresan bir oyuncu görmedim”

Trabzonspor’un eski futbolcu Siopis ile ilgili konuştu.

Trabzonspor 21.02.2022, 10:31
Flaş Siopis yorumu! “Ben böyle enteresan bir oyuncu görmedim”

Trabzonspor’une ski oyuncusu Erman Özgür, Alanyaspor maçı sonrasında Tivibuspor'da Siopis ile ilgili değerlendime yaparak “her yere yetişiyor. Ben böyle enteresan bir oyuncu görmedim” dedi.

Erman Özgür şunları söyledi;

“Siopis her yere yetişiyor. Ben böyle enteresan bir oyuncu görmedim. Her yere yetişiyor. Trabzonspor Sol kenarda Nwakaeme ile bir top kaybetti. 3 metre ileriye atmadan Siopis yetişti tekrar kazandı. O bıraktı Dorukhan kazandı tekrar. Geri koşmazsan önde pres yapmak kolay. Geri koşmuyor Trabzonspor. Ön liberosu çok iyi oynayan takımlar şampiyon oluyor Türkiye’de. Takımlarını geri koşturmadıkları için diri kalıyorlar, daha iyi hücum ediyorlar, performansları artıyor. Siopis’de son 3-4 haftadır çok iyi oynuyor. İnanılmaz iyi oynuyor."

Haber61 - Spor Servisi - 
 


Yorumlar (3)
adnan 3 ay önce
siopis ve dorukan ustune koyarak gidiyorlar helal ts dogru oyunu buldu
Erdem 3 ay önce
Ben gördüm, fenevli bıcırık emre, cinconlar o zamanlar çoğu oyuncusu ile deli gibi pres yapardı. Adamların çıkarttığı yerli oyuncular sayesinde hem Milli Takım hem de Şenol Hoca çok ekmek yedi. Bizim de şuan potansiyel genç oyuncularımız var inşAllah onlarda bu takımda As oyuncu olma yolunda ilerler.
MURAT TEKİN 3 ay önce
Yatarak futbolcu olunacağını zanneden gençlerimize örnek olur inşAllah.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@