Modern Pozitif Bilimler

banner513

Flaş iddia: Ligler ertelenebilir!

Trabzonspor camiasının sevilen ismi Erdal Hoş, Haber61'in konuğu oldu.

Trabzonspor 20.05.2020, 10:12 20.05.2020, 10:54

Haber61 gündemi belirleyen canlı yayınlarına devam ediyor. Dün akşam Haber61 instagram hesabından yapılan canlı yayınında Haber61 editörü Okan Çıtlak'ın konuğu Spor yazarı ve sevilen yorumcu Erdal Hoş oldu. Programda yaşanan son gelişmelerin yanı sıra, izleyenlerden gelen sorular da yanıtlandı.

Koronavirüs pandemisi sonrası 12 Haziran'da başlaması beklenen ligler hakkında gelen soruyu yanıtlayan Erdal Hoş "Liglerin ne olacağı belli aslında. Bir Galatasaray kaldı testleri açıklanmayan. Onlar da açıklanır ve bir hafta geçikmeli de olsa ligler başlar diye düşünüyorum. Haziran 12 olmaz da 19 olur. Bir hafta erteleme bekliyorum ama inşallah ertelenmez. Yaz kampından daha uzun bir süreç ve futbolcu psikolojisi açısından iyi değil. Oynatacaklarsa biran önce oynatılmalı. Bir hafta ertelenebilir ama daha fazlası da mümkün değil. Hem yayıncı kuruluş fikstürün sıkışmasını istemiyor, hem de UEFA'nın Ağustos'ta bitirin talebi var. dediğim gibi 1 hafta daha ertelenebilir çünkü 1 aya ihtiyacı var takımların, mesela Beşiktaş ilk gerçek antrenmanını yeni yapacak" ifadelerini kullandı. 

Yaklaşık bir saat süren programda ayrıca Trabzonspor'daki son durum, transfer politikası, Sosa ve Novak'ın sözleşme yenilemesi gibi bir çok konu konuşuldu.

Programın tamamını izlemek için tıklayın...


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
5561 5 ay önce
Abi lig tescil etmek cok mu zorunuza gidiyor, demedi demeyin eger bir iki mac sonra ice ayar verebilipte TRABZONUMUN ayagini kaydirirlarsa, istanbul tskimlari korona var degip bir iku manupulasonla ligin tesciline zorlayabilirler, cok uyanik olmamız lazim...
Hasan 5 ay önce
Beinsport zararda, Galatasaray da batakta. Yayıncı kuruluş geçen yıl diğer büyükler yarışta olmayınca Galatasarayı şampiyon yaptırdı. Bu senede bu 72 maçın tamamlanacağına inanmıyorum. Amaç lideri hakemlerle değiştirp ligi tescil etmek nokta. Biz durum karşısında ne yapabiliriz? En fazla 2011'de yaptığımız kadar yapabiliriz. Çünkü maalesef Trabzon'da oturan gizli Galatasaraylı, Fenerbahçeli çok çok fazla. Kendim bireysel ne yaparım benim için final olur. Tekrar almamak üzere Ligtv iptal ederim vebir daha spor adına hiç birşeyle ilgilenmem. Bir camia ile bu kadar oynanmaz. Ayıptır. Anladık Allah'dan korkmuyorsunuz. Hukuk yanınızda istediğinizde kanun değiştiriyorsunuz. Hiç utanmak yok mu?
Celal Mermertaş 5 ay önce
Seyircisiz olduktan sonra, her hafta seyahate gerek yok. Tabii ki tek şehirde oynatılabilir maçlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@