7m

7m

hyundai

Flaş Ahmetcan Kaplan yorumu! "Benden sonra bir ilk en iyisi..."

Şenol Ustaömer’den Ahmetcan Kaplan yorumu. 

Trabzonspor 27.01.2022, 10:31 27.01.2022, 10:44
Flaş Ahmetcan Kaplan yorumu! "Benden sonra bir ilk en iyisi..."

Trabzonspor’un eski futbolcularından Türkiye Genç Milli Takımlar Sorumlusu Şenol Ustaömer, Galatasaray maçında oyuna dahil olan ve beğeni toplayan Ahmetcan Kaplan ile ilgili Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Oyuncunun çok büyük gelişim gösterdiğini belirten Ustaömer “Sol ayaklı. Çok üst düzey oyuncu. Benden sonra ilk defa Trabzon’dan Arsin’den sol ayaklı futbolcu çıktı. Bu kadar klas bu kadar iyi bir sol ayak. Ahmetcan 15 yaşından beri bizim futbolcumuz. Çok büyük gelişim gösterdi. 2 sene önce milli takıma geldiğinde bu kadar iyi değildi. Sahada duruşu çok güçlü. Önceden fiziksel olarak düşüktü, çok güzel geliştirdi. Son maçta da oynadı çok da başarılı oynadı. Trabzonspor’un en büyük kazançlarından biri olarak görüyorum.” İfadelerini kullandı.
 


Yorumlar (6)
MURAT TEKİN 4 ay önce
Bunu yapmayın, kötülük yapmayın bu gençlere. Bu uşak ne yaptı ki abartıp duruyorsunuz. yarım devre oynadı tamam kumaş var gibi ama adamı ramos yaptık. en az 3 sene istikrarlı bir şekilde oynamadıkça kendilerini ispat edemezler. Hüseyin türkmen içinde zamanında ne övgüler yaptık, sonunda tükettik çocuğu.
Trabzonlu 4 ay önce
Ya bu delikanlı adam akıllı GS maçı da yarım devre oynadı bı kaç kez topla buluştu simdi herkez ben yaptım ben ettin diyor ne garip bir ülke Türkiyem. Bı durun bakalım nerde parmak nerde Yumlu. Nerde Türkmen. Bı durun bakalım
Erdem 4 ay önce
Atakan Gündüzden de Salih Kavrazlıdan da çok ümitli idim. İnşAllah hiçbirini kaybetmeyiz. 5-6 maç kazanma serisi yakalasak da Ahmet ile birlikte Bursalı genç oyuncularımızı sahada daha fazla görebilsek. Hiç değilse kolay maçlar 2 farklı skor üstünlüğü yakalayabilirsek son 20-30 dk da bu oyunculara forma verebilsek.
KAMUHOT 4 ay önce
Biraz para kazanınca çıkıyorlar yoldan. Öncekiler öyle oldu buda öyle olacak. Türk futbolcuların idealleri farklı. Amaç dünya çapında bir futbolcu olmak değil. Amaç biraz para kazandıktan sonra belli bir yaşam standartının üstüne çıkınca tamamdır diyor ve renkli hayat bol para ondan sonra yavaş yavaş dibe yakın seviyelerden jubile ile bitiş. Varmı Ronaldo örneği adam kırk yaşında yine Manchester United geri döndü. Türkiyedeki genç futbolcular Ronaldonun günlük programını, ne yediğini ne içtiğini, günlük futbol avtivitelerine, rutin antremanlardan sonra ne yaptığını belki bakmışlardır veya hiç bakmamışlardır.
KİLLİNG 61.... 4 ay önce
KARAKTERİ SANA BENZEMESİN YETER.
YENİ NESİL TANIMAZ SENİ AMA BİZ BİLİRİZ.
HAYIRDIR RÜYANDAMI GÖRDÜN BİZİ ŞİMDİMİ HATIRLADIN TRABZONLU VE ARSİNLİ OLDUĞUNU.
HADİ BAŞKA KAPIYA....
cüneyt hanedar 4 ay önce
Çok iyi futbolcu olma yolunda çok çalışmalı, kumaş var.İnşAllah olacak.
Kardeşim Ahmetim GS maçında Babele orada vurdurmayacaksın,
Uğurcanım kurtardı seni, dikkatli ol ve çalışmaya devam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@