7m


7m

hyundai

Fırat Aydınus'a dikkat!

Aydınus geçen sezon kritik maçta Trabzonspor'u katletmişti

Trabzonspor 02.10.2020, 07:54
Fırat Aydınus'a dikkat!

Trabzonspor'un Gaziantep FK ile oynayacağı maçı hakem Fırat Aydınus yönetecek.


Geçtiğimiz sezon Fırtına'nın şampiyonluk yarışında Başakşehir ile oynadığı kritik karşılaşmada görev yapan Aydınus, Skrtel'in Nwakaeme'yi ceza sahasında çekip indirmesine penaltı vermemişti. Abdülkadir Ömür'e yapılan kırmızı kartlık faulleri es geçen Aydınus, 1-1 biten maçın ardından günlerce tartışılmıştı. Fırtına, Aydınus'un bugüne kadar yönettiği 59 maçta 22 galibiyet, 20 beraberlik ve 17 yenilgi aldı. .


Yorumlar (15)
zafer 2 yıl önce
"HAYDI FIRTINA BUGÜN "HEM HAKEME HEM RAKIBE SAHAYI DAR ET". HER MACINI "FINAL HAVASINDA OYNA" "ÖYLE OYNAKI HAKEMIE HATA YAPACAK FIRSATI VERME"
mahmuTS 2 yıl önce
aynen dikkat.milli maç sonrasi başakşehir maçi var.oyuncular kirmizi kart gostermek icin atanmiş olabilir.sonrasinda fb maçi var
Ersin 2 yıl önce
Artık trabzonun ağaları bu olaya el atma zamanı geldi tıpkı seksenlerde yetmişlerde olduğu gibi bizim maçımızı yöneten hakem korkudan hata yaparım diye altına ederdi şimdi o yılların intikamını alıyorlar
Tolga Önder 2 yıl önce
Sadece bu maçta mı , sadece Fırat Aydınus mu ? Yıllardır dünya üzerinde hiç bir spor karşılaşmasında hiç bir takımın başına gelmeyen,gelmeyecek,gelmesi de mümkün olmayan SÖZDE HATALAR !!! Trabzonspor’umuzun başına geliyor hala bu hakem o hakem diye konuşuluyor.Hakemlerin onlara verilen talimatları, görevleri yerine getirmekten başka sorumlulukları yok ki.Elinde,arşivinde yaşanan tüm rezilliklerin bulunduğu bir camia nasıl ve hangi sebeple bunları tüm spor dünyasının gözüne gözüne sokmaktan kaçınır,imtina eder.Kimse neden saymasın boşuna,o sayılan nedenlerin hiç biri bunun yapılmasına engel değil,olamaz da.Haklı olduğu onlarca örneği göstermenin,biz davamızda haklıyız demenin neresi yanlış?Bıkmadan,usanmadan hak aramanın,adaletsizliği göstermenin karşısında nasıl bir güç durabilir?
Görünen köy. 2 yıl önce
TS nin şampiyonluktan uzaklaştırmanın ilk adımı G. Antep maçında TS nin oyunun son dakikalarında attığı nizami golün iptali ile başladığını unutmayalım! O maçta topu kaybeden oyuncunun kendi yaptığı faulü yandım anam avazıyla hakemleri nasıl etkilediği defalarca seyredilmesine rağmen herkesin gol beklediği pozisyonu maçın hakemi avar ı ve ve var ı hokuspokus mahareti ile faulün Abdülkadir tarafından yapıldığının tüm futbol izleyicilerin gözüne nasıl sokulduğu unutulmasın! Maçtan sonra dilenecek özür yaşadılan mağduriyetin karşılığı olabilir mi? Bu hakemlere hala maç verilecekse buralardan ters alınmış değildir! Bilhassa bu sezon ikinci hafta da oynanan Denizli maçında buna benzer hakem yönetimi sergilendi!
Rakip çıksın alnının teriyle TS yi yensin veya puan alsın! Bir takımın yarısı kadar hakem de maçta görev alıyor bunlar da görevlerini hakkaniyetle yapsın ki maçtan sonra ilk önce hakemi tebrik edelim! TS mücadele etmese zaten yeniliyor ne medyası ne de taraftarı eleştirinin en ağırını yapmada geri kalmıyor! Lütfen hakem yönetimleri etken olmadan maç kaybedelim ki hakemler kazansın! Hakemlerin de neden başarılı olanadıkları iki de bir başkan değişikliğine gitmeleri yerine hakem değişikliğine gitmeleri çok mu zor! Hakem okulu var mı? Nasıl sınıf geçiliyor? Bu kadar zor mu hakem olmak! Mesala İstanbul hakemi İstanbul takımlarının maçlarını yönetir ama Trabzon lu bir hakem veya x şehirli bir hakem neden x takımının maçlarında görevlendirilmez de hazırlık maçlarında görev verilir! Demek ki bu işi yönetenlerin de zihninde berraklık net değil! Önce bunun aşılması gerekir. Bu kuralın yazılı kanunu mu var! Ne zaman bu irade gösterilirse zaman bu birime karşı önyargılı tutumum da ancak o zaman pozitif bir bakış olacağını düşünüyorum.
61 2 yıl önce
Başkan, tff mhk ın nasıl kirli bir yapıda olduğunu dünyaya beyan edecek rezil edecek bir fırsat var , sorloth şikecilerle maç sonrası tv de röportajda dünyaya duyursun bu takım belediye, hakemlerin ts un şampiyonluğunu çalıp ,şampiyon yaptılar diye konuşsun, sorlothla konuşursan,bunları rezil eder.bu bir fırsattır.
YORGUN 2 yıl önce
PROJE TAKIMI ŞAMPİYON YAPMAK İÇİN TETİK ÇEKENLERİN BAŞINDA GELİYOR. NE DİYEYİM. ŞAŞMAYAN TEK ADALET, ALLAH'IN ADALETİDİR. O, İŞİNİ BİLİR.
Kadir ŞANLI 2 yıl önce
Yönettiği maçların istatistiklerine bakılırsa Trabzonspor'u sıradanlaştırmaya çalıştığı görülebilir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@