7m


7m

hyundai

Fenerbahçeli holiganlar Trabzonspor bayrağına saldırdı

Trabzonspor taraftarlarının İstanbul'da Kadıköy Bağdat Caddesi’ne Trabzonspor bayrağı asmak istemeleri, Fenerbahçe'nin holigan taraftarları tarafından engellendi.

Trabzonspor 01.05.2022, 01:53

Trabzonspor, 2021-2022 sezonunun 35. haftasında, Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak şampiyon olmayı garantiledi. Bitiş düdüğü ile birlikte Trabzonsporlu taraftarlar Türkiye’nin bir çok ilinde şampiyonluk coşkusunu yaşamak için sokaklara indi.

İstanbul'da Kadıköy Bağdat Caddesi’nde ise Fenerbahçeli taraftarlar ile Trabzonsporlu taraftarlar arasında kavga yaşandı. Trabzonspor bayrağını caddeye asmak isteyen bordo-mavili taraftarlara sarı-lacivertli taraftarlar izin vermedi.

Trabzonsporluların, tezahürat yapması ve kutlamalarına tepki gösteren Fenerbahçeli taraftarlar, bordo-mavi bayrakları da ele geçirdi. Tarafların bir süreli tartışması daha sonra kavgaya dönüşürken, araya giren vatandaşlar tarafından taraflar sakinleşti. Fenerbahçeli holiganlar Trabzonspor bayrağını yırtarken küfürlü tezahüratlarla kalitelerini gözler önüne serdi.

Trabzonsporlu taraftarlara saldıran Fenerbahçeli holiganlar gözaltında;

taraftar


Yorumlar (2)
TONYALI 4 hafta önce
SONRA DİYORSUNUZ SİLAHA HAYIR BUNLARI KURŞUNA DİZECEKSİN
SErkan 4 hafta önce
Başkanı halkı kin ve nefrete yönelten kulübün taraftarından beklenen hareket. Ucubeler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@