7m


7m

hyundai

Fenerbahçe Trabzonspor maçının hakeminin babası favorisini açıkladı!

Fenerbahçe Trabzonspor maçı öncesinde ilginç gelişmeler oluyor. Maçı yönetecek olan hakem Zorbay Küçük'ün babası bir televizyon programında maçın favorisini açıkladı

Trabzonspor 05.03.2022, 09:32
Fenerbahçe Trabzonspor maçının hakeminin babası favorisini açıkladı!

Fenerbahçe - Trabzonspor maçının hakemi Zorbay Küçük'ün babası Feyzullah Küçük, TV 100'e konuştu. Feyzullah Küçük, oğlunun düdük çalacağı dev maçta favori gördüğü takımı duyurdu.

İşte Feyzullah Küçük'ün sözleri:

"Oğlumun maçın yönetiminde başarılı olacağına, ekibiyle beraber hakkaniyetli yönetim yapacağına, gördüğünü çalacağına inancım sonsuz."

'Fenerbahçe kazanır"

"Fenerbahçe yenmek mecburiyetinde, Trabzonspor da yenilmemeye çalışacak. Önemli olan Türk futbolunun kazanması. Zevkli, eğlenceli ve kaliteli geçmesini bekliyorum maçın. İyi oynayan kazansın. Fenerbahçe kazanır diye düşünüyorum."

'Maç yönetirken izleyemiyorum'

"Ben sahada babamı tanımam. 100 bin kişinin önünde sahaya çıktım heyecanlanmadım, oğlumu maç yönetirken izleyemiyorum heyecandan."


Yorumlar (11)
Evren 4 ay önce
Tuzak kurulmuş gene hadi bakalım.
Ali KAYA 4 ay önce
Babanı da al git.
kemal 4 ay önce
3 mart perşembe günü oynanan alanyaspor-gaziantep kupa maçını yöneten zorbay küçüke 3 gün sonra fenerbahçe-trabzonspor maçında görev verilmesi çok yanlıştır. 120 dakikalık kupa maçından 3 gün sonra hem de derbi maçını yönetecek zorbay küçük yorgun olabilir. babasının basına yaptığı taraflı-etik olmayan açıklamalar derbi maçının yönetimine gölge düşürmüştür.keşke fenerbahçe-trabzonspor maçına daha deneyimli-tarafsız bir hakem atansaydı.hakem zorbay küçük, son durumda maçı "çevre şartlarından etkilenmeden adaletli yönetemeyeceği endişesini taşıyorsa" derbi maçı görevini istemediğini tff ye bildirmelidir.
kayıkçı 4 ay önce
kötü birşey dememiş adam,gayet güzel konuşmuş.
fikrini söylemiş sadece.
inşAllah trabzon kazanacak ve yanılacak.
trabzon61 4 ay önce
Arkadaşım böyle sorumsuzluk boş boğazlık olmaz. Ben de ozaman şöyle düşünürüm; bu adam babasıyla oturup maçı yorumlarken trabzonspor kaybetse de olur fenerbahçe yenmesi lazım diye kendi kendine baskı oluşturuyor ya da o yönde motive oluyor.
forzaTS 4 ay önce
Tabi oğluna gizli talimat vermemişse
Osman 4 ay önce
Hazine bakanının kardeşi bir gün önce ağabeyinin kararını açıklamıştı aklıma emsal bir karar geldi ...şimdi hakem zorbayın Babası sonucu açıkça söylemiş beyanat vermiş .Ne demek Fener galip gelir demek.Acaba kararmı verildi
Osman1919 4 ay önce
Bence babasının açıklamaları bizim açımızdan iyi olmuş. Kamuoyu bu konuya dikkat kesildiği için hakem yanlı karar vermekten kaçınmak zorunda kalacaktır.
Barut 4 ay önce
Bu adam Fenerbahçeli zaten TS nin maçlarını yönettiği zaman hal ve hareketlerine bakın bilerek gece yarısı bu maça atandı Beinsport sözleşme yenilemesi için istanbul takımlarının kazanması lazım ki bein paket satsın para kazansın
Aks 4 ay önce
Trabzonspor u kendinden baska yenecek takim yok Busene bosverin o nededi bu nededi Tek yenilgi Antalya idi oradada kendi kalemize attikKupada da parcaladik O yüzden sampiyon luk kutlama Nasil olacak onu düsünelim gerisi yalan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@