7m


7m

hyundai

Fenerbahçe taraftarı bu kez de metroda Trabzonspor taraftarına saldırdı

Marmaray’da Fenerbahçe traftarı, Trabzonspor taraftarına saldırdı.

Trabzonspor 16.05.2022, 08:40 16.05.2022, 08:57

Marmaray’da Fenerbahçe taraftarı Fenerbahçe taraftarına saldırdı.

Karagümrük maçından çıkan Fenerbahçeli taraftar arasında kalan Trabzonsporlu 3 taraftar trenden çıkıp istasyonunun kullanılmayan alanına geçerek olay yerinden uzaklaştı. O anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

İstanbul’da oynanan Trabzonspor-Altay maçından dönen bordo-mavili taraflarlar ile Karagümrük maçından çıkan Fenerbahçe taraftarları arasında kavga çıktı. Söğütlüçeşme Marmaray istasyonunda karşılaşan Fenerbahçe taraftarları ile Trabzonspor taraftarları arasında sözlü başlayan tartışma kavgaya dönüştü.

Trabzonspor'un şampiyonluğunu bir türlü hazmedemeyen Fenerbahçeli futbol teröristleri Trabzonsporlu taraftarlara saldırdı.

Trabzonsporlu taraftarlar trenden çıkıp istasyonun kullanılmayan alanına geçmesiyle birlikte saldırıdan kurtulmayı başardı. O anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.


Yorumlar (17)
? 1 ay önce
artık organize olup kadıköye yürüyüş yapmanın zamanı gelmiştir........çıksınlar karşımıza.....tek kişiye saldırmak neymiş görsünler.....?????????
Ercannnn 1 ay önce
Azizenin devamına dönen sn Koç a ilk basın toplantısında bu soruyu sormak basının görevidir. Haa...O da necevap verir bilir misiniz? Marmaray Kadıköye yakındır TS formalı adam görüntüsü ile seyircimizi tahrik (!) etmiştir !!!. her şey bir yana bu videoyu izlememiştir ve bazı hayvandan aşağı kılıklıların hiç bir şey bilmeden gelip tekme salladıklarını da görmemiştir. Boşa sallar, İnadına konuşur ve yalan söylemekten de çekinmez. kendi pankartlarını görmez ancak başka pankartlar için suç duyusunda bulunur. Trabzonsporu Kurullarda ekip kurmakla suçlayacak kadar abartmıştır. Bu işleri o kadar iyi bilirler ki sokaktan TS li geçse kurula müdahale sayarak ortalığı da bulandırırlar. Ne diyordu Şikeci ĞAZİZ yok edilen tapelerdeki telefon görüşmesinde?? Kaç kaç.. cevap 4-3 ; iyi der.. Kurul oluşumunda Fener 4 Gs 3 kişi adam sokmuş ve mevzu budur. Bunlar adaletten en son konuşacak kişilerdir.
zafer 1 ay önce
Fenerli haramzadeler işte üç Trabzonsporlu ya bir metro dolusu adam. Sorsan bunlar insan...
Nazmi Kır 1 ay önce
Sayın Editör, edremitte yaşanan hadisenin öncesinde Trabzonsporlu bir aileye yapılan sataşma ve edilen ağır küfürleri de yayına veriniz, ak koyun kara koyun belli olsun
Vfore 1 ay önce
futbola fanatizm boyutunda bakmamızı isteyen yönetenler ve onlara esir olmuş piyonların faşizmi. taraf ayırmaksınız bu olanları eleştirmemiz lazım
TS 1 ay önce
bunların erkekliği bu kadar işte. üç kişiye 200 kişi. haçlı ordusu da çok kalabalıktı ama sonuç ortada
YORGUN 1 ay önce
HAZIMSIZ, GAYRİ MEDENİ FENERBAHÇE!!!!
AHMET 1 ay önce
TRABZONSPOR YÖNETİM HALKI KİN VE NEFRETE VE ŞİDDETE ÇAĞIRDIĞI İÇİN ALİ KOÇ HAKKINDA DERHAL SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMASI GEREKİR
yasar 1 ay önce
ağzıma küfür almayan bir insanım/ bu görüntüler sonrasında ALi koç ve fb lilere az küfür etmedim.
COVANNİ 1 ay önce
ŞİMDİ TRABZONDA FENERBAHÇE FORMASI GİYENLER BUNDAN SONRA BİRKEZ DAHA DÜŞÜNSÜN. ASLAN KAFESİNE GİRECEK YÜREĞİNİZ VARSA OALCAKLARDAN BİZ SORUMLU DEĞİLİZ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@