7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Fatih Tekke’den Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat açıklaması!

Fatih Tekke Trabzonspor iki yeni transferi Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat’ı değerlendirdi.

Trabzonspor 19.06.2022, 14:14
Fatih Tekke’den Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat açıklaması!

Trabzonspor, yeni sezon yapılanması kapsamında transferlerini sürdürüyor.

Bordo mavililer geçtiğimiz günlerde Larsen, Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat’ı transfer ettiğini duyurdu.

Trabzonspor’un eski futbolcusu Fatih Tekke, katıldığı canlı yayında Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat ile ilgili değerlendirmede bulundu.

“ÇOK İYİ BİR SOL BEK”

Eren’in çok iyi bir transfer olduğuna vurgu yapan Tekke, “Eren ile ilgili sezon başından itibaren hemen hemen her yerde söylediğim şey oyununu biraz daha dengeli oynayabilirse ki bu dengeliden kastımı o anlayacaktır. Bence çok iyi bir sol bek. Çok iyi bir transfer. Türkiye’deki yerli en iyilerinden birisi diyebilirim. Çok kapasiteli bir çocuk. Hem hücum hem savunmada. Savunmada biraz sıkıntıları var ama potansiyeli çok. Milli takım uzun yıllar sol bek aramayabilir. Ritmini yakalarsa, taraftarla bütünleşmeyi de sağlarsa potansiyeline ulaşacağına inanıyorum.” dedi.

“MEVKİİNİN İYİ OYUNCULARINDAN BİR TANESİ”

Fatih Tekke, Doğucan’ın bu sezon çok iyi performans sergilediğini belirterek, “Doğucan keza bunu birçok masada ifade ettim. O da bu sezon çok iyi performans sergileyen oyuncuların başında geliyor. O da mevkiinin iyi oyuncularından bir tanesi. 2 tane iyi oyuncu almış olduk yerli. Ama iyi olmak yeterli değil. Büyük camiaya, şampiyonluğu yaşamış bir camiaya geliyorsun. Orda performans sergilemek, duygu durumun, tepkilerin, övgülerin karşılığında oyuncunun sadece yeteneği yeterli kalmayabilir. Umarım bunların üstesinden gelebilirler.” ifadelerini kullandı.

Haber61 - Spor Servisi - 
 


Yorumlar (2)
Erdem 2 ay önce
Konya orta düzey kadrosunu TAKIM OYUNU ile daha da yukarı taşımayı bildi. Keza cinconlarda UEFA kupasını TAKIM OYUNU ile aldı. Bizim kadromuz Süper Lig için fazlasıyla yeterli iken Avrupa için mütevazi, giriş seviyesi bir kadro ama ne olursa olsun futbolcularımız takım olmayı başarırlarsa, daha doğrusu futbolcular şu cümleleri birbirlerine söylemezler ise "ben Süper Ligde oynarken niye sen Şampiyonlar Liginde oynuyorsun" sen oynadın ben oynamadım kavgası çıkmaz ise futbolcularımız MAÇ SEÇMEZ, birde takımımız lige iyi başlar ve de Rehavet olmaz ise bu takım yine bu sezon şampiyon O LA CAK. Şampiyonlar Liginde de 10 puan toplayıp gruptan çıkmayı başaracak. Fenev gümbür gümbür geliyor ya, beni onlar değil bizim takım oyunu oynayıp oynayamayacağımız ilgilendiriyor.
Yukselll 2 ay önce
Fener gümleyecek yine...Hoca ülkeyi tanıyana kadar kovulur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@