Fatih Tekke geri mi geliyor

Trabzonspor’da iki gün önce Sportif Direktör Süleyman Hurma ile yola devam edileceği yönünde açıklama yapılmıştı.   Ancak dün sıcak gelişmeler yaşandı ve Sportif Direktör Süleyman Hurma görevinden istifa etti. Hurma’nın istifa ediş sebebinin yönetimin ken

Trabzonspor 12.12.2015, 09:28
Fatih Tekke geri mi geliyor
Trabzonspor’da iki gün önce Sportif Direktör Süleyman Hurma ile yola devam edileceği yönünde açıklama yapılmıştı.
 
Ancak dün sıcak gelişmeler yaşandı ve Sportif Direktör Süleyman Hurma görevinden istifa etti. Hurma’nın istifa ediş sebebinin yönetimin kendisinden yıllık ücretinde indirime gitmesini istediği yönünde iddialar var.
 
Hurma da istifasının ardından “Bana kimse şart sunacak koşulda değil. Ben bu yaşıma kadar kendi şartlarımı kendim koydum” ifadelerini kullandı. 3 yıllık sözleşme imzalayan Hurma Trabzonspor’da yıllık 800 Bin dolar alıyordu. Bu arada Süleyman Hurma’nın istifasının ardından daha önce de ismi gündeme gelen Fatih Tekke’nin Sportif Direktörlüğe getirilebileceği konuşuluyor.
Yorumlar (2)
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Tamam Hurmayı istemedik gitti zaten.ama şimdi sorarım bu çok önemli sportif direktörlük icin Fatih Tekke ne kadar uygun.bildiğim kadar yabancı dil yok tecrübe yok.yani yol yakınken bir daha dğşünün derim.
isapasali oflu 5 yıl önce
Gurbetci arkadasim varsin yabanci dili olmasin ama futbolcu kumasindan anlasin fatih tekke cok rahat bu isi yapar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@