Faruk Nafiz Özak: Enkaz edebiyatı yapmamamız lazım

Trabzonspor camiasının buluştuğu programda söz alan Trabzonspor'un eski başkanlarından Faruk Nafiz Özak, geçmişten ders alınması gerektiğini anlattı.

Trabzonspor 21.04.2018, 10:48 21.04.2018, 11:12

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor'un eski başkanı Faruk Nafiz Özak, camia buluşmasında yaptığı konuşmada, Trabzonspor'un geleceği için enkaz edebiyatından vazgeçilmesi ve hayalciliğin bir kenara bırakılması gerektiğini vurguladı.


Özak şöyle konuştu: "Bugünkü toplantı için yönetimimize teşekkür ediyorum. Bu tür toplantılara ihtiyaç var. Zor günlerden geçiyoıruz. Ama büyük camialar bu zorlukları aşarlar. Bunların nasıl aşılacağı bellidir. Başkanımız da biliyor. Camiamız bugünlerde biraz dağıldı ama yeniden bir mücadele lazım. Büyük azim ve kararlılık lazım. Türkiye’nin ve dünyanın her yeerindeki Trabzonsporlulardan destek almak gerekiyor. Geçmişten örnekler önümüzde. Şehir topyekün bir mücadeleye hazır olmalı. Büyük camiaysak bunu yapabiliriz. Çok enkaz edebiyatı yapmamamız lazım ama durumu da bilmemiz lazım. Başkanımız da bunu yaptı. Hepimize görevler düşüyor. Sorunlar büyük ama imkanlar da büyük. Hayalci olmamak lazım . Trabzonspor’u yönetmek bugün daha da zorlaştı. Allah arkadaşlarımızın yardımcısı olsun. Hepimiz yardımcı olacağız. İstişare edeceğiz. Geçmişi bırakalım, bugünden sonra Bismillah diyelim."
Yorumlar (3)
Serkan 3 yıl önce
Sayin ozak en basta s'en olmak uzere paralan oynuyorsunuz baslatin bir kampanya once siz sonra vatandas destek olsun sizinki sadece akil vermek birakin bu isleri.
ADALET 3 yıl önce
TAKIMI SİYASİ GELECEĞİNİZ İÇİN KULLANDINIZ. AKP'YE PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ. HİÇBİR ZAMAN ŞİKEYİ DOĞRU DÜRÜS DİLLENDİRMEDİNİZ. TARAFTARLIĞI VE TARAFAGİRLİĞİ GÖRDÜNÜZ MÜ? KUMPAS VAR VE KUMPASA GELMEYİN. BİZİM KUPAMIZ DA KUMPASLA ÇALINDI. HABERİNİZ VAR MI?
Süleyman 3 yıl önce
Hrr kesimin destek olması gerek, bu doğru bir yaklaşım. Ancak kulüp bir daha maceralara terk edilmemeli. Destek olacaklara da bu konuda güven verilmeli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@