Fanatik Fenerbahçeli Trabzonspor’da

Trabzonspor’da Menejer Metin Korkmaz’ın ardından yeni tercüman Umut Köse işe başladı.Trabzonspor’da gidenler ayrı gelenler ayrı tartışılıyor.Bordo-Mavili ekipte son olarak tercüman Umut Köse işe başladı. Fanatik Fenerbahçeli olan Köse’nin Trabzonspor cami

Trabzonspor 14.07.2015, 18:01
Fanatik Fenerbahçeli Trabzonspor’da

Trabzonspor’da Menejer Metin Korkmaz’ın ardından yeni tercüman Umut Köse işe başladı.

Trabzonspor’da gidenler ayrı gelenler ayrı tartışılıyor.

Bordo-Mavili ekipte son olarak tercüman Umut Köse işe başladı. Fanatik Fenerbahçeli olan Köse’nin Trabzonspor camiasına da düşmanlık beslediği iddia edildi.

Fenerbahçe’den kovulan Kayserispor’da yabancı futbolcuların arasını açtığı ve laf taşıdığı hatta dönemin teknik direktörü Prosineçki’nin kendisini tercüman olarak kullanmadığı ortaya çıktı. Prosineçki’nin basın toplantılarında ve idmanlarda sarf ettiği cümleleri oyuncularına farklı çeviri yaptığı için Prosineçki Umut Köse ile çalışmamıştı.

Öte yandan Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırımı Metris Cezaevinde ziyaret etmesi objektiflere takılmıştı.

İşte o fotoğraf;

829881587426.jpg

Bu arada Sportif Direktör Süleyman Hurma’nın gelişiyle Bordo-Mavili camiada yaşanan değişim gözlerden kaçmadı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
Oflu 61 5 yıl önce
Bu kişi'ye kim MÜSAADE ediyor???!!! Önemli olan bu zaten MÜSAADE eden kim??!! Acaba bu kişiye müsaade eden kişi hangi takimi tutuyor??!! Arkadaşlar kimse YALANDAN yere TRABZONSPORUMUZU tutmasın ve SEVMESİN.
Ahmet 5 yıl önce
Başkanımız da Fenerli tercüman Fenerli olmuş çok. Mu? Şampiyonluk kupası başka durdu Fener'e nasıl kalırdı.
Takım taraftarı 5 yıl önce
Başkanınız ve yönetiminiz Takım'ı sattı hemte bedavaya bir Tercüman gelmiş cok mu alışın artık siz sectiniz mantığa deyil palavraya oy verdiniz simdi te böyle vurun dizlerinize daha bunlar iyi günleriniz iki uç ay sonra takım iflas bayrağını çekince gorersiniz
Ahmet 5 yıl önce
ßikecileri tapelerinde ismi geçen yetkisiz menejer TS'DE çalışması, şike destekçisi tupcünun TFF seçimlerinde desteklenmesi Trabzonspor hangi takım taraftarının yönettiği açıkça ortaya koymuştur. Adam kökten Fenerli. Fener başkan olamayacağını göre Tswaroskispora (Trabzonspor) başkan öldü. Sıkı dünyanın 4 tarafında protesto eden ibrahim Beye kufretmesi de o şahsın Trabzonsporlu ilgisinin para harcamaktan ibaret olduğunu gösteriyor.
Altındereli 5 yıl önce
Bizim başkanda TS düşmanı
ali duran 5 yıl önce
Hacıosmanoğlu gibi başkanı derhal kovun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@