Eto'o'dan Cardozo mesajı

Antalyaspor'un dünyaca ünlü yıldızı Eto'o, Trabzonspor'un yıldızı Oscar Cardozo hakkında konuştu. Eto'o, "Sakatlık sürecini çabuk atlatıp en iyi işe geri dönmesi lazım. Takımın Cardozo gibi bir oyuncuya göre kurulması lazım. Kesinlikle buna dikkat edilmes

Trabzonspor 16.02.2016, 08:24
Eto'o'dan Cardozo mesajı

Antalyaspor'un dünyaca ünlü yıldızı Eto'o, Trabzonspor'un yıldızı Oscar Cardozo hakkında konuştu.
Eto'o, "Sakatlık sürecini çabuk atlatıp en iyi işe geri dönmesi lazım. Takımın Cardozo gibi bir oyuncuya göre kurulması lazım. Kesinlikle buna dikkat edilmesi gerekiyor. Böyle olursa daha başarılı olur" ifadesini kullandı.
 
Yorumlar (4)
Coskun 5 yıl önce
Sen anladın onu da bizim gudu kafalılar hala anlayamadı..
Hikmet taşkın 5 yıl önce
Cardozo trabzon için önemli bir futbolcu...
Prof 5 yıl önce
Oyuncuya göre kadro kurulmaz, oyuna göre kadro kurulur.Cardozo vitaminsizinin bir maçta etkili olabileceği süre en fazla 20 dakika.Zaten kronik sakat.Çin e transferinden son anda sağlık raporunun okunmasıyla vazgeçildi.Çine bile gidemiyor kısaca.Ama diyorsanız ki "bize iyi santrofor gerekmez biz 5.liğe oynuyoruz, İstanbul takımlarıyla rekabet edemeyiz." o zaman Cardozo ile ôzerle yusufla salih dursunla devam.Ya arkadaş bu takımın bırak oyuncusunu taraftarının bile vizyonu yok.Cardozo ne verebilir bu takıma bu yaşından sonra!!!
muharrem 5 yıl önce
Cardozo muzmin sakat yoksa onun gibi Topa vurabilen yok , gucsuz antremansiz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@