alexa metrics

banner536

Eskişehirspor Trabzonspor için ne kadar para topladı?

Trabzonspor'a olan borç için kampanya başlatan Eskişehirspor'da süreç devam ediyor.

Trabzonspor 28.11.2021, 11:54
Eskişehirspor Trabzonspor için ne kadar para topladı?

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Eskişehirspor, Erkan Zengin transferinden kalan 6 milyon TL’lik borcu kapatabilmek için başlattığı bağış kampanyasının 5’inci gününde 170 bin 875 TL’ye ulaştı.

Eskişehirspor, Trabzonspor’a 2010-2011 sezonunda Erkan Zengin transferi için ödemesi gereken 400 bin Euro'yu uzun süre ödemedi. Borcu tahsil edemeyen Trabzonspor da Eskişehirspor hakkında yasal süreç başlattı. Borcu ödememesi nedeniyle transfer yasağı cezası alan Eskişehirspor, TFF’ye ‘borçsuzluk belgesi’ sunarak yasağı kaldırmak için Trabzonspor’dan imza alamadı. Borcu ödeyip transfer yasağını kaldırmak isteyen siyah-kırmızılı ekip, bir bağış kampanyası başlattı. ‘Dosya Kapat’ isimli bir internet sitesi aracılığıyla bağış toplayan Eskişehirspor, ilk dakikalarında 15 bin TL topladığı kampanyanın beşinci gününde 170 bin 875 TL’ye ulaştı. 6 milyon TL toplandığında sona erecek olan kampanya, hedefin yüzde 2.85’ini gerçekleştirdi.

Eskişehirspor Trabzonspor için ne kadar para topladı?


Yorumlar (4)
adilhan 2 ay önce
gördünmü şike kardeşliği bu kadarmış, yardım etsenize şikeyle bitirdiniz güzelim eskişehiri, taraftarının ne günahı var, istanbulun pislikleri herkese zarar verdiler
usta 2 ay önce
sürünün beter olun.
Hakikat 2 ay önce
yetmez tazminatıyla alın.
ana para + gecikme zammı + enflasyon farkı + üfe-tüfe farkı + kur farkı velhasılı ne kadar fark varsa kuruşuna kadar alın!!
Serkan 2 ay önce
Bu kur artışıyla ödeyemez bunlar bu borcu :) Ali Koç'u Acun'u arayın en iyisi siz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@