banner518

Eski Trabzonsporlu yöneticiden açıklama

HAber61 - Spor Servisi - Trabzonspor’da istifa eden yönetici Köksal Sadıklar sosyal paylaşım sitesinden Bordo-Mavili camiada bugün gerçekleşecek bayramlaşma töreni öncesinde mesaj yayımladı.Sadıklar yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi.Bugün Trabz

Trabzonspor 18.07.2015, 11:34
Eski Trabzonsporlu yöneticiden açıklama

HAber61 - Spor Servisi - Trabzonspor’da istifa eden yönetici Köksal Sadıklar sosyal paylaşım sitesinden Bordo-Mavili camiada bugün gerçekleşecek bayramlaşma töreni öncesinde mesaj yayımladı.

Sadıklar yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi.

Bugün Trabzonspor’umuz da yani camiamızın baba ocağında bayramlaşma var. Kardeş kardeşe küsebilir ama baba ocağında küskünlük olmaz hepimiz istifa eden yöneticilerden eski yöneticilere kadar yasaklanan gazetecilerden taraftarlara kadar herkes ile baba ocağında buluşalım.

Başkanıma sesleniyorum görevin gereği bugün bize önderlik edeceksin. Önderlere yakışanı yap artık. Hepimizi kucakla yasaklar bitsin küskünlükler bitsin. Kendine düşman arıyorsan camiamızda arama dışarıda yeterince var bunu sende biliyorsun. Şimdiden baba ocağına gelemeyen bütün abilerimizin ve kardeşlerimizin bayramını kutlarım ifadelerine yer verdi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Faruk Aygun 5 yıl önce
boyle yapici elestriler, aciklamalar TS ye cok faydali olur. Tebrik ediyorum. Ben sayfalardan diger yoneticilerin elestrilerini, aciklamalarini da gordum. Hakaret, isyan, vur kir, iste oyle aciklamalarda tamamen maksatli ve TS yede buyuk zarar veren bir elestri sekli. Koksal Sadiklar gibi elestri yapablara can kurban. Digerlerine de Allah akil fikir versin diyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@