7m


7m

hyundai

Eski takım arkadaşından Hamsik yorumu: Lider ruhlu

Napoli'de bir dönem Hamsik ile birlikte oynayan Gökhan İnler Trabzonspor'un yeni transferini yorumladı

Trabzonspor 10.06.2021, 10:09
Eski takım arkadaşından Hamsik yorumu: Lider ruhlu

Trabzonspor ’un ses getiren Marek Hamsik transferini, Napoli’de Slovak yıldızla 4 sene beraber oynayan, Başakşehir’de de 2 sene Abdullah Avcı’yla çalışan Gökhan İnler yorumladı. Şu anda Adana Demirspor’un kaptanlığını yapan 36 yaşındaki futbolcu, Hamsik’in Bordo Mavililer’de büyük başarılar yakalayabileceğini dile getirdi. İşte Gökhan’ın düşünceleri...

‘Ofansif özellikleri çok yüksek’

“4 sene Napoli’de beraber oynadığımız için kendisini yakından tanıyorum. Sakin bir kişilik ama lider ruhludur. Merkez 3’lünün ortasında oynar. Ofansif özellikleri çok yüksektir ama orta alandan hücuma giden bir oyuncudur. Yaşına kimse takılmasın, ben 36 yaşındayım, Adana Demir sözleşmemi uzattı. Kendine bakan futbolcu her yerde her yaşta oynar. Hamsik de çok profesyoneldir. Süper Lig ’de çok rahat oynar.”

‘Avcı’yla çok iyi anlaşır’

“Hamsik uyum sorunu da çekmez. Abdullah Avcı’yla da iki sene çalıştım, ikisini de tanıdığım için söylüyorum; çok iyi anlaşırlar. Hamsik zaten problemli biri değil, hemen ortama alışır. Trabzonspor taraftarı çok ateşli ama Napoli’den alışık o atmosferlere. Taraftardan olumlu etkilenir. Gelmeden evvel beni de aradı, konuştuk. Ona da benzer şeyleri söyledim. Kesinlikle başarılı olacağına inanıyorum. Her yönüyle Trabzonspor için 4x4’lük bir transfer ."

Fanatik


Yorumlar (3)
Ts_61 1 yıl önce
Hoş geldin Hamsik!
Bahadır 1 yıl önce
gelmeden, oynamadan katkı vermeden bu kadar şişirmeye gerek yok.
bizi, geçmişinden bize yapacağı katkılar ilgilendiriyor. Gelirken değil havaalınında giderken uğurlamak istiyoruz.
Alican 1 yıl önce
He he kesin campiyonuz könüllerşn çampiyınu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@