7m


7m

hyundai

Eski hocasından Edin Visca yorumu: Kalitesi ortaya çıkacak

Trabzonspor'un yeni yıldızı Edin Visca'yı eski hocası ve vatandaşı Elvir Baljic yorumladı.

Trabzonspor 20.01.2022, 10:47
Eski hocasından Edin Visca yorumu: Kalitesi ortaya çıkacak

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor’un Başakşehir’den kadrosuna kattığı ve son iki karşılaşmada 11’de sahaya çıkan Edin Visca’nın  performansını eski hocalarından vatandaşı Elvir Baljic değerlendirdi.

Bosna Hersek Milli Takımı’nda yardımcı antrenörlük yaptığı dönemde Visca ile çalışan Baljic, yıldız futbolcunun zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.


Tivibuspor’da konuşan Elvir Baljiç şöyle konuştu;
Visca’yı milli takımdan tanıyorum. Çok çalışkan çok efendi. Türkiye’de bir kariyer yaptı. Başakşehir’e geldiği senelerde dikkat ederseniz hep üzerine koyarak ilerledi. Biraz sabır gerekli. Milli takımda da oynarken orada biraz baskı oldu kötü oynamaya başlayınca. Medya üzerine geldi baskıyı kaldıramadı milli takımı bırakmak zorunda kaldı. Trabzonspor’a geldi, büyük bir camia ve büyük bir beklenti var. Biraz sabır gerekli. Trabzonspor camiası ne kadar sabredecek onu göreceğiz. Şuan uyum sağlaması gerekiyor. İnanıyorum ki kalitesi ilerleyen haftalarda ortaya çıkacak.
 


Yorumlar (11)
Erdem 4 ay önce
Transferlerimizde sorun yok. Sadece stoper eksik, onun dışında kadromuz da muhteşem. Rakiplerde neler eksik neler. Konyada Messi mi var, Hamsik mi var. Varda bundan önce neredeydiler, ilk 4 e girebildiler mi ? Kaç paralık transfer yaptılar. Ama azim var Konyada, en önemli şey değil mi ? Gelelim bize şuan eksikler var ona da kabul. Fakat istek ve azim yok. Bilsem ki şampiyon olacağız 1 tane olumsuz şey yazmam. Fakat ben rıdvan değilim o takımı ne kadar Rehavete sokmak istiyorsa ben de takım Rehavete girmesin istiyorum. Bu puan farkından sonra şampiyonluk kaçarsa fenevliler zil takıp oynar. Tüm Türkiye de Trabzon ne zaman şampiyon oldu da bu sene olacaktı der. Gelin İstanbula dinleyin, hala bizle dalga geçiyorlar, kimse de bizim şampiyon olacağımıza inanmıyor. O zaman Tüm Türkiyeyi şaşırtma zamanıdır ve cinconları yenip galibiyet serisi yapma zamanıdır. Ona göre bilenin hazırlanın silkelenip ayağa kalkın.
İsiyin 4 ay önce
kadro güzel aynen. savunmada Hüseyin Türkmen 3 farklı skorun ancak yedeği olur. acil savunma şart. tek sokıntı sakatlıklar ve lanet covid. her maç 3 puan her maç şampiyonluk maçı parolası ile çıkılırsa yeniden seri galibiyetler ve nihayet şampiyonluk gelir.
amin 4 ay önce
bende inanmıyorum. o dediğin eski trabzon ve trabzonlular içindi. şimdi para için her taklayı atabilecek adamlar ve kurumlar dolu. kısaca güvenim yok. şirketleri kara geçince tsyide bırakıp giden adamlar gördüm. hep böyleydi. satış uzmanıdırlar. hatta kupasını çalan adama tulum çektirdiler seçimde. umutlanma ki hayal kırıklığın olmasın. ts için intihar eden adamın laneti varsa satış yapacak olanların üzerine olsun. futbol hayatları bitsin isterim. hangi dal olursa olsun, ister hatır, ister inat, ister biyat ne olursa olsun şikecilerin bin belasını versin. hiç huzur bulmasınlar. onlar yüzünden ölenlerin günahları boyunlarına dursun, çoluk çocuğu ve yedi ceddine kadar şike yüzünden bedel ödesinler inşAllah.
grafik 4 ay önce
Kötü dediğiniz performansı bile 2 gol 1 asist getirebilirdi. Takımda kim ne oynadı 2 maçta. Ortalama performansa ayak uydurdu. Ben şahsen Galatasaray maçının çok daha kolay olacağını düşünüyorum.
adalı 4 ay önce
visca iyi futbolcu,iyi profesyonel açık alan oyuncusu ts hep söylüyorum yazıyorum koşmuyor yürüyor haliyle visca açık alan buamıyor,ve başarılı olamıyor, konu visca değil konu hocadır,
BLUEB 4 ay önce
visa o fiyat için gereksiz bir transferdi 2 yıl önce bizdenşampiyonluğu aldıktan sonra resmen düşüşe geçti önceki yıl neredeyse doğru dürüst katkı sağlamadı bu yıl da önceki yıla göre biz daha iyiydi ödenen ve ödenecek transferlere göre hiç ihtiyaç değildi PARAYI VISCA ya gömeceğimize KAAN AYHAN ı alsaydık daha iyiydi
salih 4 ay önce
SAĞ TARAF ANCAK RAHATLADI.
Oflu 4 ay önce
Çok pahallı bir transfer. Giresun maçında hiçbirşey yapmadı. Sahada gezindi durdu. Bu mu kaliteli topçu? Ahı gitmiş vahı kalmış. Koşmaktan acizdi Giresun maçında.
Genco61 4 ay önce
İki maçta da sahanın en kötüsüydü, yusuf sarı bile bundan daha iyi oynardı, maalesef bizde isme daha çok önem veriliyor, Ronaldinho futbola dönmez inşallah :))
Tonya 4 ay önce
Baskıdan milli takımı bırakmışsa bizde ne yapacak Allah bilir. Alışır diye ümit etmekten başka çare yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@