7m


7m

hyundai

Eski Bakan için flaş açıklama "Tüm kulüpleri o kurtardı"

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan açıklamalar geldi.

Trabzonspor 18.05.2022, 09:04
Eski Bakan için flaş açıklama "Tüm kulüpleri o kurtardı"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu özel açıklamalar yaptı. Ağaoğlu, eski Hazine BVakanı Berat Albayrak için "Tüm kulüpleri o kurtardı" açıklamasını yaptı.

Ağaoğlu "Dönemin Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak'ın oluşturmuş olduğu bir plan ve programdı. Tabii ki o şunları sağladı; Sürekli UEFA'nın denetiminde olan ve yaramaz çocuk görünümündeki kulüplerimiz belirli bir mali disipline kavuştu, borçları yapılandı ve disiplin altına alındı. Bu UEFA'da çok ciddi bir rahatlama yarattı. Bu, UEFA'nın finansal anlamda Türk futbolunda değişim noktası olarak algıladığı bir süreç oldu. Tabii ki biz özellikle Trabzonspor olarak imzalamış olduğumuz yeniden yapılandırma sözleşmesine en fazla riayet eden, en hassas davranan ve gelir gider dengemizi de o doğrultuda dengelemeye çalışan bir kulüptük. Ve buna olağanüstü hassasiyet gösterdik." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (3)
Erdem 1 ay önce
UEFA Kulüpler sıralamasında 19. cuyuz fakat harcanan para da kesin ilk 5 deyizdir. Bu da kulüplerimizin ne kadar düzgün yönetildiğinin kanıtı. Berat Bey Türk kulüplerini kurtarmış mış ekonomiyi kurtardığı gibi. Trabzonspor un belli bir geliri var zaten, yine de ciddi sayılabilir, kısmen de olsa, harcaman kazancını aşmayacak, bunu bilmek için zekaya gerek yok, 5 kazanıyorsan 4 harca ki kasanda + bakiye olsun, eksi yani borç olmasın. Futbol borç almadan da çok rahat yönetilirdi ama işlerine gelmedi vakti zamanında tabi anlayana kadarda hepsi battı kimse ders aldı mı kesinlikle hayır. Çünkü kimsenin derdi yani kulüp yöneticilerinin derdi Türk Futbolu değil, kendi cebi
kurt 1 ay önce
bu adamı muhalefet sırf trabzonsporlu diye harcadı..berat bey bence çok başarılı idi...
Erdem 1 ay önce
Bu adamı kim harcadı söyleyeyim
1.Kendisi
2.Süleyman Soylu
3. kendi partisinden diğer kişiler
4. belki muhalifler
Başarılı olduğunu 3 maaşlılar söyler ama asgari ücret alan söyler mi belki siyaset sayesinde iş bulanlar da diyebilir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@