banner526

banner535

Ertuğrul Doğan: "Vuslat çok yakındı!"

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan Fenerbahçe maçı sonrası açıklama yaptı.

Trabzonspor 28.04.2019, 00:19
Ertuğrul Doğan: "Vuslat çok yakındı!"

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, berabere kalınan Fenerbahçe müsabakası sonrasında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Doğan, "Vuslat çok yakındı! Olmadı! Gerek şanssızlıklar, gerek 'topu oyuna sokan' ve gördüğünü çalamayan hakemler, gerekse 'orman kanunları'nı kendine marifet sayan sahte kabadayılara rağmen yola devam edeceğiz! Takımımızı tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Kemal SAKA 1 yıl önce
5 tane aynı anda altyapıdan gencin dahil olduğu maçta 40bin taraftarın bir ağızdan küfrederek hakemliği ve adaleti baskı altında tuttuğu atmosferde, o momentumla yetmezmiş gibi maç sonuna bile yansıyan kaleci Volkanın takımımı ve tüm sevenlerini provoke ederek kavga çıkarmak için uğraşıp durduğu yerde ben Volkana bakarak herşeyden önce böyle genç kardeşlerimin sahada bulunmasından ve en üst seviyede mücadele ederek gittikçe tecrübe kazanmasından sadece büyük memnuniyet duyuyorum. Volkan 'ın davranışları tüm tribünlerin inanılmaz küfrü bir tarafta dururken insanın takımından iftihar etmemesi mümkün değil. Skor, tarih vs umrumda değil. Ben bugün için yanlız teşekkür ederim, emek sarfedenlerin elleri, ayakları dert görmesin. Çok teşekkürler. Iyi ki varsınız.
mulla balaban 1 yıl önce
Bakalım federasyon bu küfürlere ceza verecekmi yoksa üç maymunumu oynayacak?
yakup 1 yıl önce
Adam akili futbolcu alin Nwakaeme, disinda aldik oyuncular Çöp
Ozgur ata 1 yıl önce
Unal’a tesekkur edilmeli
Akşaabatlı 1 yıl önce
Moral bozmak yok, seneye yeneriz
Yaaar 1 yıl önce
Canınız sağolsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@