banner491

Ertuğrul Doğan: "Vuslat çok yakındı!"

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan Fenerbahçe maçı sonrası açıklama yaptı.

Ertuğrul Doğan: "Vuslat çok yakındı!"
banner455
banner432

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, berabere kalınan Fenerbahçe müsabakası sonrasında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Doğan, "Vuslat çok yakındı! Olmadı! Gerek şanssızlıklar, gerek 'topu oyuna sokan' ve gördüğünü çalamayan hakemler, gerekse 'orman kanunları'nı kendine marifet sayan sahte kabadayılara rağmen yola devam edeceğiz! Takımımızı tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal SAKA
Kemal SAKA - 7 ay Önce

5 tane aynı anda altyapıdan gencin dahil olduğu maçta 40bin taraftarın bir ağızdan küfrederek hakemliği ve adaleti baskı altında tuttuğu atmosferde, o momentumla yetmezmiş gibi maç sonuna bile yansıyan kaleci Volkanın takımımı ve tüm sevenlerini provoke ederek kavga çıkarmak için uğraşıp durduğu yerde ben Volkana bakarak herşeyden önce böyle genç kardeşlerimin sahada bulunmasından ve en üst seviyede mücadele ederek gittikçe tecrübe kazanmasından sadece büyük memnuniyet duyuyorum. Volkan 'ın davranışları tüm tribünlerin inanılmaz küfrü bir tarafta dururken insanın takımından iftihar etmemesi mümkün değil. Skor, tarih vs umrumda değil. Ben bugün için yanlız teşekkür ederim, emek sarfedenlerin elleri, ayakları dert görmesin. Çok teşekkürler. Iyi ki varsınız.

mulla balaban
mulla balaban @Kemal SAKA - 7 ay Önce

Bakalım federasyon bu küfürlere ceza verecekmi yoksa üç maymunumu oynayacak?

yakup
yakup - 7 ay Önce

Adam akili futbolcu alin Nwakaeme, disinda aldik oyuncular Çöp

Ozgur ata
Ozgur ata - 7 ay Önce

Unal’a tesekkur edilmeli

Akşaabatlı
Akşaabatlı - 7 ay Önce

Moral bozmak yok, seneye yeneriz

Yaaar
Yaaar - 7 ay Önce

Canınız sağolsun

banner441

banner472