Ertuğrul Doğan: "Transferde gereğini yaparız"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Doğan Yasak kalkarsa transferde gerekeni yapacaklarını söyledi.

Ertuğrul Doğan: "Transferde gereğini yaparız"
banner432

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, transfer yasağı konusunda FIFA’ya tüm belgeleri sunduklarını, pazartesi gününe kadar bir sonuç elde etmeyi planladıklarını ve yasağın kalkması durumunda da transfer konusunda gerekeni yapacaklarını söyledi.

Bordo-mavili kulübün TFF, Kulüpler Birliği ve Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, transfer yasağını kaldırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Başkan Yardımcısı Doğan, yaptığı açıklamada en geç 14 Ocak Pazartesi’ne kadar dosyanın sonuçlanabileceğini ifade ederek, “Milan kulübüne gerekli ödemeleri yaptık ancak geriden gelen eskiden kalma 18 dosya var. FIFA da bununla ilgili çalışmalarını yapıyor. Biz de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ödeme planımızı sunduk. Takımın maliyetini 35 milyon Euro’dan 15 milyon Euro’lara çektik. Bunu hala aşağıya düşürmeye çalışıyoruz. Tasarrufa gidiyoruz. Oyunculara ödemelerimizi zamanında yapmaya çalışıyoruz. Eskisi gibi olmadığını anlatıyoruz, bunu belgeleriyle ortaya koyuyoruz. Yaptıklarımızı FIFA’ya anlatıyoruz. Ne kadar başarılı olabiliriz bunun haberini bekliyoruz. En geç Pazartesi gününe kadar bize olumlu ya da olumsuz yanıt verirler” dedi.

“YASAK KALKARSA TRANSFERDE GEREKENİ YAPARIZ”

Transfer yasağının kalkması durumunda takıma takviye noktasında gerekeni yapacaklarını kaydeden Doğan, “Teknik kadronun eksikler dolayısıyla bizden talebi var. Biz de çalışmalarımızı yapıyoruz. Yasak kalkarsa hızlıca gerekeni yaparız. Tabi eskisi gibi kimse bizden maliyetli transferler beklemesin. Trabzonspor’un bütçesine uygun alternatifleri değerlendiriyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 6 ay Önce

"HACIOSMAN VE USTA" VAMPIR GIBI BU KULUBÜN KANINI EMDINIZ. BÜYÜK BASKAN AHMET AGAOGLU ALLAHIN IZNIYLE INSALLAH BUNUNDA ÜSTESINDEN GELECEKTIR.

zafer
zafer - 6 ay Önce

ARKADASLAR... TAHMINIM 2-3 TRANSFER BEKLETILIYOR BU TRANSFER YASAGINDAN DOLAYI, BASKANIMIZ BU TRANSFER YASAGINI KALDIRMAK ICIN YOGUN MESAI VE CABA ICINDE.

murat başkan
murat başkan - 6 ay Önce

yasak gelecek diye beklerken meğer yasak varmış diyorrrr...

laz
laz - 6 ay Önce

transfere gerek yok.altyapı oyuncu kaynıyor.yazık paralara

Ali
Ali - 6 ay Önce

Yahu şu ertuğrul d. Poaş dan niye kovuldu yedi arkadaşıyla. Şimdi gelmiş Trabzonspor da yönetici olmuş. Biz siz ne zaman akıllanacağız ne zaman. Hemde atılma nedenine bak hem yaptığı göreve bak.

Ali
Ali @Ali - 6 ay Önce

Başkana lafmı ettim ben hayatı dürüstlük üzerine kim varsa o trabzonsporda yöneticilik yapmayı hakediyor diyorum. Açıkçada yazayım poaş dan hırsızlıktan atılan e.d. Bu görev çok fazla kayın babası oltan olsa bile.

1461
1461 @Ali - 6 ay Önce

Adam mesaisini parasını ortaya koydu sende boş boş konuş dminim kombinen bile yoktur ama sen iho yu mu özledin ustayımı

EA7
EA7 - 6 ay Önce

Allah aşkına İbrahim Hacıosmanoğlu'nu mahkemeye verin

Kâmil söz
Kâmil söz - 6 ay Önce

Yahu bugünki yönetimde olanlara dedtek berin..ibrahim başkan iyi niyetinn kurbanı oldu..bu takım için cebinden para verdi..birazda sahada hakmler eliyle ibrahim başkan linç edildi..ts un acil 3_4 takviyeye ihtıyaci var..alt yapı bir yere kadar..medipolu bu eksik kadroyla yenemeyiz.yensek bile bu yeterli olmaz..umarım transfer yasagı kalkar...


SIRADAKİ HABER

banner393