Ersun Yanal'la o da görüşecek!

Trabzonspor'da Teknik Direktör Şota Arveladze'nin takımdan ayrılması sonrasında altyapı antrenötü Sadi Tekelioğlu takımın başına getirilmişti. yeni hoca arayışları süren Bordo mavili kulüpte Başkan Muharrem Usta her fırsatta Romen teknik adam Mircea Luces

Trabzonspor 20.12.2015, 23:02
Ersun Yanal'la o da görüşecek!

Trabzonspor'da Teknik Direktör Şota Arveladze'nin takımdan ayrılması sonrasında altyapı antrenötü Sadi Tekelioğlu takımın başına getirilmişti.

yeni hoca arayışları süren Bordo mavili kulüpte Başkan Muharrem Usta her fırsatta Romen teknik adam Mircea Lucescu ile görüşme halinde olduğunu söylüyor. Usta'nın son açıklamasında ise Lucescu'nun yanı sıra Trabzonspor'un eski teknik Direktörü Ersun Yanal'la da görüşme halinde olduğunu söyledi. 

Ersun Yanal'ın da yeniden Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığı öğrenilirken Muharrem Usta yönetiminin gelmesi ile Süleyman Hurma'nın yerine Sportif Direktörlük görevine getirilen Yılmaz Büyükaydın'ın da Ersun Yanal'la yapılan görüşmelere katılacağı ve hocayı ikna etmeye çalışacağı öğrenildi.

Yorumlar (7)
Fahri 5 yıl önce
Bırakın bu işleri iki kere denenmiş adamdan fayda gelmez hami bile on basar ersuna
Wondert 5 yıl önce
Tam isabet. Trabzonsporu yeniden ŞAHA KALDIRACAK, EZE EZE MAÇLAR ALDIRACAK YEGANE HOCA
Serkan 5 yıl önce
Zorla Trabzospou bıraktrcaklar bize illa İstanbul'un artıklarını bize kapaklayıp sonra arkamızdan teneke çalacaklar.Ersun ağzılan kuş tutsa TSde başarılı olamaz çünkü taraftar onu sevmiyor okadar.
tsli 5 yıl önce
Sorun hocada değil taraftarda 3 maç kaybettimi yolla hocayı al başka hoca
TSevdali 5 yıl önce
Ayidan post bu adamdan ne DOST ne ANTRÖNÖR ne deTRABZONSPORA YAR OLMAAAZZZ YAAA. SIZ TS HAYINIMISINIZ bu adamla TSyi icerden yikacaklar hic akillanmazlarmi
furkan 5 yıl önce
Bilsem ki bu adam bizi sampiyon yapacak, yine de fenerli birinin takimimizi yonetmesini istemem....
Fatih 5 yıl önce
Hacıoğluna kızanlar şimdi nerde Ersun geliçekmiş herkes hayırlı olsun haber 61 yazarları nerde niye kaleme almıyorsunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@