Ersun Yanal’dan sürpriz kadro

Trabzonspor’un Göztepe karşısındaki kadrosu belli oldu.

Trabzonspor 26.08.2017, 20:59 28.08.2017, 09:38
Ersun Yanal’dan sürpriz kadro

Trabzonspor’un Göztepe karşısındaki kadrosu belli oldu.

Trabzonspor’da Fenerbahçe karşısında oynayan kadroda değişikler yapan Ersun Yanal, Burak Yılmaz’ın yerine Rodallega, Bero’nun yerine ise Bongonda’ya görev verdi.

Böylelikle Bongonda 1 hafta aradan sonra formasına yeniden kavuştu.

Buna göre Trabzonspor Göztepe karşısında Onur, Uğur, Durica, Mas, Pereira, Okay, Kucka, Y. Yazıcı, Theo, Olcay, Rodallega  11'i ile mücadele edecek.
 

Yorumlar (2)
Fatih Aydın 3 yıl önce
Geçtiğimiz sezon bittiği gibi tüm Trabzonspor sevdalıları hastalığı teşhis edip reçeteyi yazmışlardı ama bu reçeteyi(başkanı doktor olan :))bir yönetim okuyamadı.Neydi bu reçete arkadaşlar;iki(bir değil) iyi stoper,bir iyi santrafor,bir sağ kanat(açık),bir de orta zahanın ortasına kreatif bir oyuncu!Peki nerede bunlar?Yok!Yoksa o zaman sportif başarı da olmaz tabi ki.Ekonomik zorlukların farkındayız ama sezonun başında 50.yılda şampiyonluk diyen de onlar.Diyorsanız yapın,yapamayacaksanız da konuşmayın.Bu takım,üzülerek söylüyorum ki ilk altıya dahi giremez.Bu saatten sonra yapılacak transferlerin de çok katkı sağlayabileceğini sanmıyorum.Yönetimin çizdiği hedef doğrultusunda bakacak olursak bu sezon bu gün bitmiştir.UMARIM YANILIRIM !
Adnan 3 yıl önce
Bunun nesi surpriz.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@