banner536

banner526

banner513

Ersun Yanal: "Tek eksiğimiz galibiyet"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal tek eksiklerinin galibiyet olduğunu söyledi.

Trabzonspor 13.05.2017, 08:43
Ersun Yanal: "Tek eksiğimiz galibiyet"

Son 4 haftada 8 puan kaybeden Trabzonspor, Adanaspor deplasmanından galibiyetle ayrılarak moral bulmak istiyor.


Bordomavili takımın teknik patronu Ersun Yanal, "Rakibimize saygı duyarak oynayacağız" diyerek Adanaspor'un bulunduğu konumun kendileri için rehavet oluşturmayacağını belirtti. Yanal, "Son haftalarda iyi yaptığımız şeyler olsa da sonuca gitme noktasında sıkıntılar yaşıyoruz. Bu sorunu Adanaspor deplasmanında çözeceğimize inanıyoruz" diye konuştu.

Yanal şöyle devam etti: "Hafta içinde gerçekten çok verimli antrenmanlar yaptık ve kendi içerimizdeki küçük sorunları da çözüme kavuşturduk. Böyle bir ortamda tek eksiğimiz galibiyet ve onu kazanmak için mücadelemizi yapacağız. Takım olma yolunda attığımız adımların karşılığını alacağımızı düşünüyoruz.".

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Takım taraftari 3 yıl önce
Sayin Yanal herşey ortada bu kadro çok yetersiz bilhassa kafaya oynayacağım diyorsanız hep yetersiz defans yok gibi bize birinci sınıf çabuk iki stoper lazım on libero ve cok kaliteli oyun kurucu çok kaliteli son vuruşlari yapan hava hakimiyeti ve çabuk bir santrafor vede çok çabuk bir kanat orta yapabilen bunların hepside üst düzey olmalı yeden kulübe güçlü olmalı yoksa böyle birkaç alır sonra üç gol yersin Bero castillio Durica ve öteki yabancılar gibilerle başarı imkansız bunları yapmayacaksaniz boşuna millete umut vermeyin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@