Ersun Yanal Nişanlandı

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal nişanlandı.

Trabzonspor 20.03.2017, 00:08 20.03.2017, 00:22
Ersun Yanal Nişanlandı

Trabzonspor'un teknik direktörü Ersun Yanal, Galatasaray galibiyetinin ardından Bodrum'a gelerek yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu İren Ağan ile nişanlandı.


Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde yaşayan eski CHP'li Belediye Başkanı Mazlum Ağan'ın kızı İren Ağan (29) ile yaklaşık iki yıldır birlikte olan Trabzonspor'un teknik direktörü 56 yaşındaki Ersun Yanal, bugün akşam saatlerinde Kumbahçe Mahallesi'ndeki Mandarin Otel'de nişanlandı. Nişan törenine Mazlum Ağan, eşi Asuman Ağan, kız kardeşi Deniz Ağan ve yakınları katıldı. Son derece sade ve az sayıda katılımcının bulunduğu nişan törenine basın mensupları alınmadı.


Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ağan, "Kızımızın mutluluğundan başka ne isteyebiliriz ki, onlar mutlu olsunlar biz de mutlu oluruz" dedi. Nişandan sonra ailenin otelde yemek yedikleri ve aralarında kutlama yaptıkları öğrenildi. Ersun Yanal'ın birkaç gün Bodrum'da kalıp tatil yapacağı, ardından da Trabzon'a döneceği öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
Tuba 4 yıl önce
Arada 27 yaş var şimdiki kızları anlamakta güçlük çekiyorum
Forza Ts 4 yıl önce
Bizi, takımımızın ikinci yarıdaki performansı ve oynadığı oyunla mutlu ettin sende BİR ÖMÜR MUTLU OL ERSUN HOCAM, İYİ Kİ VARSIN.
ts 4 yıl önce
Allah mesut etsin sayın hocam..mutluluklar...
misafir 4 yıl önce
tebrik ederiz ersun hocam..en akıllısını yaptın..hem genç hem güzel kız aldın..bu seni motive edecek hem de trabzonsporumuza daha motive olacaksındırç...darısı yıllrdır aynı hatunla devam eden bizlerin başına..
tarık 4 yıl önce
mutluluklar dilerim
Hanedan 4 yıl önce
Misafir rumuzlu arkadaş beni çok güldürdün Allah'ta seni güldürsün darısı başımıza derken koptum ????????????????
Erol 4 yıl önce
Lanet olsun
Serkan 4 yıl önce
Taze damat!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@