kebir

Ersun Yanal çıkış peşinde

Yanal yoğun mesai harcıyor

Ersun Yanal çıkış peşinde

Süper Lig’e lig tarihinin en kötü başlangıcını yaparak başlayan Trabzonspor’da Teknik Direktör Ersun Yanal çıkış arıyor… Kasımpaşa galibiyetinin ardından peş peşe gelen Gaziantep, Osmanlı ve Alanyaspor yenilgileri bordo-mavili camianın kimyasını bozarken, tecrübeli teknik adam Yanal, sancılı süreci atlatmak için yoğun mesai harcıyor.

Trabzonspor camiasının böyle bir tabloyu kabullenmesinin zor olduğunu ancak geçiş döneminde sancılı günler yaşanabileceğini belirten Ersun Yanal, “Bu zor bir süreç. Ancak oluşturduğumuz takıma hep birlikte sahip çıkıp destek olmalıyız. Oyuncu yapımız, içinde bulunduğumuz tabloyu tersine çevirecek kaliteye ve yeterliliğe de sahip” diye konuştu.
 
Yanal’ın yakın çevresine de yeni bir yapılanmanın temellerini atmak için Trabzonspor’a geldiğini söylediği belirtilirken, “Trabzonspor’u yeniden ayağa kaldırmak için olumlu hamleler atan yönetim ile birlikte yola çıktık. Yönetimin saha dışındaki başarılı işlerine biz de sahada artık sonuçları ile destek vermeliyiz. Bu inişin çıkışı çok yakın” dedi. 

Günebakış

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif Kurt
Arif Kurt - 2 yıl Önce

Bal liginde ki Ardahan'ı yen de belki çıkarsın.Hamsi hiç kavağa çıkar mı argadaş.

banner426

banner393

banner427

banner424