banner526

banner533

banner513

Erman Toroğlu: İğrenç bir hakem, Trabzonsporlu çocuklara helal olsun

Erman Toroğlu, Galatasaray Trabzonspor maçını yorumladı

Trabzonspor 11.02.2019, 10:57

Süper Lig'in 21. haftasında Trabzonspor deplasmanda Galatasaray'a 3-1 mağlup olurken hakem Ümit Öztürk'ün skandal kararları gündeme damga vurdu.

Maçı yorumlayanlardan Erman Toroğlu da hakeme çok sert tepki gösterdi.

Toroğlu hakem Öztürk için "İğrenç bir hakem" yorumunda bulunurken Trabzonsporlu genç futbolculara da "Helal olsun" dedi.

Yorumlar (12)
Faran 2 yıl önce
2010-2011 yılında radara yakalananları kurtarmak için bir maşa gerekiyordu. Bunun için hem batırdığı ve başkanlığını yaptığı klubü hem de onu o koltuğa atayacakların tuttuğu takımını kurtarmak için biçilmiş kaftan tüpçü başı Yıldırım Demirören TFF başkanı olarak atandı ve bir gece de kurumlarla şahısları ayırarak önüne koyulan planda alnının KARA’sıyla başarılı oldu. Açık ve net söylüyorum bu tüpçü başı futbolun fetosudur. Yukarıda yazdığım nedenlerden dolayı bu adama dokunulamıyor. Sonrada futbolu yönetenlerden adalet bekliyoruz. Yav bu adamlar adaletsizliği örtmek için görevlendirilmiş kardeşim...Ne bekliyoruz daha.
Remzi-61 2 yıl önce
Sağ görüşlü muhafazakar bir siyasi düşünceye sahip bir insanım,şu zamana kadar Ak partiye oy verdim.Ak partinin ülkemize büyük hizmetleri var bunu da inkar etmem;fakat Trabzonsporun lime lime doğranmasına sessiz kalınmasına ve Türk futbol liglerindeki çirkinliklerin Türk futbolunun düşüşle geçmesine vesile olmuştur.Bu çirkinliklerin baş mimarı ne olursa olsun,elimizde belge yok ama siyasettir.Siyaset futbolun tam içinde!TFF başkanı ve yönetimi,MHK kimlerin tavsiyeleriyle gelmişse onların söylediklerini yapmak zorundalar.Türk futbolu bağımsız yönetiliyor kimse diyemez,evet kağıt üzerinde öyle,işin perde arkası öyle değil.Bir muhafazakar siyaset futboldan elini ayağını çekmedikten sonra sandığa gidip oy kullanmayacağım.Bu Trabzonspora yapılan özellikle bu seneki kasıtlı hareketler bir Trabzon ve Trabzonsporlu olarak kanıma dokunuyor.Bu yüzden beş tane oyla sandığa gitmiyorum,gitsem bile boş oy kullanacağım.Yeter artık.Bu alçakça kin ve Trabzon düşmanlığı neyin nesi??Ak partili milletvekilleri izlemeye devam edin!!!
Torullu 2 yıl önce
Tupcunun tüm ürünlerine tam boykot arkadaşlar
KÖKSAL 2 yıl önce
YAZIKLAR OLSUN HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.
BEKİR 2 yıl önce
Futbol beka sorununu geçdi arkadaşlar.Futbolda Trabzon ve Galatasaray macında BEKA sorunu varmıydı acaba bir bilene soralım yazıklar olsun Siyasiler ilkönce siyasetteki törörü önlesinler bu daha tehlikelidir
Kemal SAKA 2 yıl önce
Çok doğru bir yorum, üstüne söz düşmez. Tayfur da besiktas-istanbul basaksehir maçında sikeden suclu bulunup sonrasinda olur mu canım boyle bisi yok, herseyi feto yapti denip adamı milli takim antrenoru yaptilar. Simdiki burada konustugumuz hakemleri gelecekte unutacagiz ve goreceksiniz bugunku fedakarlik ve bizansa sadakatlerinden oturu gelecegin MHK sı, TFF si olacaklar. Belki 8 yıllık bir yabanci hakemlik acı ilacı icmek, mideyi temizlemeye care olabilir. Bu kokusmus hastalikli yapi, kendi kendini mumkun degil temizleyemez. Yada başlarina bir deli, Erman Toroglu gelecek bir sureligine.. dagitacak ordaki fetocu, suncu, buncu kim varsa.
zafer 2 yıl önce
HOCAM IYI GÜZEL DIYORSUNDA SONUCA BAK SONUCA NE DEGISIYOR HER HAFTA OLAN DOGRANAN BIZ OLUYORUZ. LANET OLSUN NEFRET ETTIRENE KADAR CABALATIRDINIZ BU TÜRKIYEDEKI FUTBOLDAN NE BU YA SEN OYNA CABALA HAKEM INFAZ ETSIN . "ILAHI ADALET BIRGÜN TECELLI EDECEK" YAZIK BU GENCLERE YAZIK TÜRKIYEDE FUTBOL BITMIS TÜPCÜ MHK VE "VAR"IN ILLAKI SIZINDE BASINIZI YAKAN BIRI GELECEK BIRGÜN.KURTULUSUNUZ YOK.
Mehmets 2 yıl önce
Bunların kanı bozuk.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@