banner556

Erman Toroğlu: Bu operasyon değilse yorumculuğu bırakırım

Trabzonspor evinde Başakşehir’i ağırladı.

Trabzonspor 15.03.2020, 19:28

Haber61 - Spor Servisi

Süper Lig’in 26. Haftasında Trabzonspor evinde Başakşehir ile karşılaştı. Bordo mavililer sahadan 1-1’lik beraberlikle ayrılırken 1 puana razı edildi.

Karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus ise vermediği penaltı ile Trabzonspor’un 3 puanının önünde dururken, gündemin birinci sırasına oturdu.

Eski hakem ve spor yorumcusu Erman Toroğlu da Fırat Aydınus’un yönetimine isyan etti. Trabzonspor’a operasyon yapıldığını söyleyen Toroğlu “Eğer bu bir operasyon değilse ben de yorumculuğu bırakırım” ifadelerini kullandı.

Erman Toroğlu “Nwakaeme çıkmak istiyor, çıkamıyor. Arkadan formayı yay gibi çekiyor. Sonrasında seyrettiğimde gördüm. Bu pozisyon su götürmez penaltı. Pozisyonu Fırat Aydunus görüyor ve vermiyor. “dedi.

Adım Erman Toroğlu kadar net söylüyorum diyen Toroğlu “Yüz ifadesi görüyor vermiyor. VAR nasıl çağırmıyor, inanılır gibi değil. Arada bir pozisyon olsa bu pozisyonlardan derim. Bu penaltı değilse ne. ey baltalar, ey Fırat, ey Mete Kalkavan. Pardon abi ya. Böyle bir şey olmaz. Yüze bakın, görüyor net. Kararsız kalıyor bir daha bakıyor. Görüyor uyanık. Kime hizmet ediyorsunuz bilmiyorum.” Dedi.

“Burada bir sakatlık var” diyen Toroğlu “Şu penaltı pozisyonunda hakemin de sakatlığı var, VARın da sakatlığı var. operasyon var. Ya iddia ediyorum. Şu pozisyonda operasyon yok diyen adam bana gelsin. Ne kadar iddialı konuşuyorum. Benim mahkemeye verebilirler. Şu pozisyonda, hakem ve VAR operasyon yok desinler ben yorumculuğu bırakırım. Arkadalar olur mu? Nasıl görmezsin bunu VAR’dan. Ben kolay kolay itmeye vermem. Bu ayıp bu olmaz ki. Basma olsa, ne kadar derim. Önce basmaya takıldım. Meğerse arkadan baba çekmiş, yatması ne. Bu organize iş. Hadi beni dava etsinler. Eğer bu, açık kanalda, bizim kanalda olsun eğer bunu vermeyen hakem ve VAR organize işin içindeler. Net görüyor. Vay Kalkavan, vay Fırat Aydınus. Net görüyor. Kurtulamadı. Vicdanı rahat değil. Yürüyün gidin ya. Trabzonspor ne yaparsan yap işin zor“ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (40)
Ahmet 11 ay önce
Maçın hakemini ve var hakemini mahkemeye vermemiz gerekiyor ve mhk başkanı istifa etmeli
Ers61 11 ay önce
Yönetime büyük görev düşüyor. Bütün imkânlarını seferber etmeli ve bu haksızlıklara dur demelidir. Sesimiz çıkmazsa önümğzdeki haftalarda daha pervasız adaletsizlikler sergileyecekler, bundan şüpheniz olmasın.
Şevket61 11 ay önce
Hiç birşey çıkmaz boşuna uğraşma, 2010/11 şampiyonluğu vermiyorlar bunumu verecekler. Hakkını arayacaksan toptan temizlik yapacaksın
Ts_61 11 ay önce
Böyle saçma karar mı olur (karar filanda yok aslında!). Böyle net penaltı nasıl verilmez. Var a bile gidilmedi. Allah belanızı versin VAR canavarları!
CeyEr161 11 ay önce
Puanlarimizi cala cala Sinsisarayi sampiyonluga dahil ettiler. IBB ile de puan farki olmasini önlediler. Hep bizim mi aleyhimize olur? Madem memlekette hakem yetistirilemiyor ya da adam gibi dürüst hakem istenmiyor takimlar bastirsin ve artik yabanci hakemleri getirsinler
ts 11 ay önce
Utanmadan ts kollanıyor diye reziller konuşuyordu, bu hakem müsveddeleri and içmişler ts u şampiyon yapmamak , son 2 maçta %10000 penaltıları zeko ve emirindeki hakemler yedi resmen ligi dizayn ediyorlar ,ağaoğlu tff mhk ye yapılması gerekeni kulübün hakkı için yao yanındayız.
MUHSİN SEZGİN 11 ay önce
SADECE KUYRUĞUNA BASILAN BAĞIRDIĞI SÜRECE BU İŞLER DÜZELMEZ, HER ZAMAN DÜRÜST OLACAKSINIZ SADECE KAYBEDİNCE DEĞİL HAKSIZ OLARAK KAZANDIĞINIZDA DA DÜRÜST OLABİLİRSEN SENİ TAKDİR EDERİM
atatürk53 11 ay önce
trabzonlu bakanlar bas bas bağırdılar şampiyon ts olacak diye.
Misafir 11 ay önce
Allah sizi bildigi gibi yapsin adi hakemler
Kemal SAKA 11 ay önce
Zekeriya ALP iyi mi böyle. Bak mesajların ne güzel gidiyooor... geliyoooor. Gidiyooooor, geliyooooor. Bunlar hakem felan değil. Arkadaşlar bu üçüncü maç. Rize maç kafa-kafaya iken verilmeyen penaltı, dönün bakın. Geçen hafta maç kafa kafaya verilmeyen penaltı. Burda yine maç kafa kafaya iken verilmeyen yine net penaltı. Mwakamenin forma baya sağlammış yırtılmıyor. Şimdi VAR bunu da öbürleri gibi görmüyor öylemi. Geçin o işin geçin. Ben istemiyorum şampiyonluk felan. Götürün hakemlere verin. Ne garezleri var anlamadım gitti. Allah bin belanızı versin. Daha da birşey demiyorum. Bence bizim bu kokuşmuş hakem sürüsü ile mücadele edebilmemiz mümkün değil. Her maç hem hakemi hemde rakibi yenmek zorundamıyız. Dünyada böyle birşey var mı yaaaaa?
mahmut bayraktar 11 ay önce
vardaki varolmayan maluk ne zaman bizim maçımızı doğru yönetti.
Serko61 11 ay önce
Hakemlere res çektik mhk başkanıda bize rest çekti eeee şimdi ne olacak...
hak 11 ay önce
hani ts hakemide yeniyprdu bir zamanlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@