banner536

banner526

banner533

Erman Toroğlu: Bu lafları yalatırlar adama!

Toroğlu Beşiktaşlı yetkilinin terbiyesizliğine sert tepki gösterdi.

Trabzonspor 08.04.2017, 22:42
Erman Toroğlu: Bu lafları yalatırlar adama!
Habe61 Spor Servisi

Trabzonspor'un Beşiktaş ile karşılaştığı ve 4-3 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından siyah beyazlı kulübün iletişim sorumlusu Rıdvan Akar'ın imza attığı terbiyesizliğe ünlü yorumcu Erman Toroğlu çok sert tepki gösterdi.

Rıdvan Akar'ın sosyal medyadan " Biz hakemi de faulleri de yeni statları da gömeriz.." şeklinde paylaşım yapması üzerine Erman Toroğlu A Spor'daki programında çok sert sözler sarfetti. Toroğlu, Akar'ın derhal Beşiktaş'tan kovulması gerektiğini söyleyerek " Bu tipler camiaların arasını geriyor. Bu yüzden futbol zarar görüyor. Çok güzel bir futbol gecesinin ardından Beşiktaş'ın galibiyetinin içine bu adam etti. Bunun hesabı sorulmalı. Yarın Trabzon'da maça gittiğinizde orada bunu unutmayan gerilen taraftar tepki gösterirse ne olacak. Fikret Orman bunun hesabını sormalı. Sen kimin stadını gömüyorsun. Sana bu lafları yalatırlar. " ifaderlerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Orhan . G 3 yıl önce
Adamsın Erman hoca. Çoğu Trabzonlu dan iyi savunuyorsun Trabzonspor u
ts61 3 yıl önce
Allah'ın izniyle yalatacağız hoca...
yılmaz topal 3 yıl önce
Bakalım sokağa çıkabilecek mi ? kim kimi gömüyor göreceğiz .
Serkan 3 yıl önce
O eskidendi Erman şimdi TSye kim terbiyesizlik yaparsa yanına kar kalıyor.Bu tipleri İstanbul'da yakalayıp ovuşturacaksın.
Erol 3 yıl önce
Şimdi onların Sefa'sı yarın talih döner onları Gönenç'le yer bakalım bulabilecek lermi bunların alayı karektersiz tipler it ulur kervan yürür görüşeceğiz ozaman
Ahmet koç 3 yıl önce
Erman hoca...Sağol yüreğine sağlık da...Bizi Nevzat Aydın da gömdü o stada... Uzağa gitmeye gerek yok.
hhh 3 yıl önce
kovuldu adi herif
İrfan 3 yıl önce
Bu ve bunun gibi adamlar yüzünden türk futbolu zarar görüyor akşam son zamanların en güzel futbolunu izledik iki takıma da teşekkürederiz bir TRABZONSPOR olarak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@