7m


7m

hyundai

Erman Özgür’den Hamsik’e övgü: Sosa’dan daha fazla etki yaratır

Spor yorumcusu Erman Özgür, Trabzonspor’un transferlerini başka takımlar yapsaydı transfer şampiyonu ilan edileceğini söyledi.

Trabzonspor 11.06.2021, 10:14 11.06.2021, 10:25
Erman Özgür’den Hamsik’e övgü: Sosa’dan daha fazla etki yaratır

Trabzonspor, transfere hızlı bir giriş yaptı. Kadrosunu Gervinho ve Peres gibi isimlerle güçlendiren Bordo-mavililer, son olarak Marek Hamsik'i kadrosuna kattı.

Eski Trabzonsporlu ve spor yorumcusu Erman Özgür, Trabzonspor'un yeni transferi Hamsik'ten övgüyle bahsetti.

Trabzonspor’un yaptığı transferleri değerlendiren Özgür “Maçın içerisinde çıkarabileceğin yıldız profili Marek Hamsik. Disiplinli oyun deyince aklıma gelen ilk isim Abdullah Avcı. Her ne olursa olsun oyun disiplinini kaybetmeyen takım Trabzonspor. En az gol yiyen en fazla puan toplayan takım Trabzonspor. Bu istetistiği devam ettirebilecek transferler yaptılar. Başka takımlar yapıyor olsaydı bu transferleri şimdi transfer şampiyonu ilan ederdik. Trabzonspor’u başarılı biliyorum. 1-2 transfer daha yapmaları lazım ve sezona çok iddialı başlayacaklarını düşünüyorum.

Jose Sosa ve Marek Hamsik karşılaştırmasına ise Özgür “Keşke beraber oynasalardı ama bir tanesi arkadan servis yapan oyuncu, diğeri hücumu organize eden saha içi lideri. İkisi de çok özel oyuncu. Marek Hamsik Trabzonspor için biçilmiş kaftan. Trabzonspor için Sosa'nın yarattığı etkiden daha fazlasını yaratır.” İfadelerini kullandı.


Yorumlar (6)
mavi 1 yıl önce
Bravo doğru yorum.
TS un profili 1 kolay gol yemiyor 2 kolay yenilmiyor 3 disiplinden kopmadan sabırlı oynuyor 4 oyunda takım dinamik kalıyor m0cadeleyi bırakmıyor, avcı bu sezonda hücuma çeşitleme kazandırırsa ligi ts domine eder , diger rakipler nerede bu hakemler şike yapın ts u durdurun diye beklenti içinde olurlar, uğurcan giderse yerine artık erce mı vs olur sağlama alınırsa , santrofor sağ sol açık ön libero transferi olursa bu sezonun en büyük şampiyonluk favorisi ts dur.... futbolcu td yönetim taraftar olarak hazır olan takım ts.
Metin 1 yıl önce
Kimsenin tebessümüne vede Komplimentlerini ihtiyac duymayan bir Sporklübünün taraftariyiz Trabzonspor bildigi dogrulari yapar ve herkeste Bizi örnek alir.
Biz Trabzonsporluyuz.
Fatih Kara 1 yıl önce
Hamsik daha etkili olacaktır.sosa cok etkili olduğu söylenemez sorlotun yarı etkisini sosa yapmadı
Bülent TURAN 1 yıl önce
Bu tip transferlerle ne zaman başarıyı yakaladık? Aldığımız 3 oyuncunun yaş ortalaması 33. Seneye kurtulmanın yollarını aramayız umarım...
Bordo 1 yıl önce
Hedef şampiyonluk yok altyapı genç vs zamanı değil olur olmaz bilinmez fakat şu bir gerçek ki yeni sezonda en büyük favori ts , yok geleceğin kadrosu , tüm ülke ts u tebrik ediyor gıpta ediyor gençlerle ,gönüllerin şampiyonu vs diye laflar bitti.başkan td yıldız futbolcılar taraftar desteği doğru zamanda biraraya geldi hedef şampiyonluk.
benjaminx 1 yıl önce
Gelecek 10 yılın kadrosunu siz kurarsınız, bize şampiyon olacak kadro lazım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@