Erce Kardeşler: Ben buraya formayı almak için geldim

Trabzonspor'un yeni kalecisi Erce Kardeşler, "Buraya formayı giymek için geldim. Trabzonspor mazisi ile çok büyük bir kulüp. Geleceğe bu büyüklüğe yakışır bir takım bırakmak için terimizin son damlasına kadar çalışacağız" dedi.

Trabzonspor 26.07.2019, 08:01
Erce Kardeşler: Ben buraya formayı almak için geldim

Bordo-Mavililer’in, 1. Lig ekibi Altınordu’dan transfer ettiği Erce Kardeşler, Avusturya kampında iddialı açıklamalarda bulundu. Kısa sürede uyum sürecini atlatan 25 yaşındaki kaleci, “Ben buraya bu formayı giymek için geldim. Arkadaşlarımın hepsi de bana burada kendimi hiç farklı hissettirmedi. Saki uzun yıllardır beraber oynuyormuşuz gibi davrandılar. Burası mazisi ile çok büyük bir kulüp. Bizler de geleceğe bu büyüklüğe yakışır bir takım bırakmak için terimizin son damlasına kadar çalışacağız. Sorumluluğumuzun farkındayız” dedi.

‘İnancımız sonsuz’

Trabzonspor’da gerçekten aile ortamının olduğunu ifade eden başarılı file bekçisi, “Aile ortamı gibi olan takımda olmaktan çok mutluyum. Başarının yolu da aile olabilmekten geçiyor. Böyle bir ortamda bulunduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çok iyi bir kamp dönemi geçiyiroyuz. Umarım sezon sonunda bunun karşılığını en iyi sonuçlarla alırız. Bu konuda hem benim hem de arkadaşlarımın inancı sonsuz” diye konuştu.

Yorumlar (3)
ayhan61 1 yıl önce
Akıllı, zeki bir çocuksun belli. Yeteneklerinle fark yaratabilirsin. Ama şimdilk Uğurcan arkasında kalacaksın gibi görünüyor. Rekabet yaratmak adına transfer edilmen güzel. Belki seneye Uğurcan gidecek, kale sana kalacak... Bir de böyle düşün
DUMANOĞLU 1 yıl önce
AÇIKÇASI TAKIMIN EN GÜÇLÜ OLDUĞU MEVKİLER KANATLAR ORTA SAHA VE KALE, ANCAK BENCE FORVET KADAR ÖNEMLİ OLAN STOPER. CAMPİ BU BEKLETİYİ KARŞILAYACAK BİR GÖRÜNTÜ ÇİZMEDİ İLK MAÇINDA, KEŞKE GARY CAHİL İ ALABİLECEK EKONOMİMİZ OLSAYDI. GENÇLERİMİZ İÇİN DE MÜTHİŞ BİR TECRÜBE FIRSATI OLURDU. AÇIKÇASI HÜSEYİN, ATAKAN, BAHA GİBİ İSİMLER GELECEKTE ÇOK İYİ İŞLER ÇIKARABİLİR ANCAK BİR LİDERİN DESTEĞİNE İHTİYAÇLARI VAR BU GEÇİŞ SÜRECİNDE. HATTA FORVET MALİYETİNDEN ALIP STOPER KAYDIRMALILAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. TAKIM UMUT VERİYOR HERŞEY GÜZEL OLUR UMARIM...
Hasan 1 yıl önce
Uğurcan'a iyi bir rakip gerekiyordu. Dünkü kurtarışlardan sonra çooook zoooor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@