7m


7m

hyundai

Emre Belözoğlu’ndan Edin Visca ve Abdullah Avcı açıklaması

Trabzonspor’un gündeminde olan Edin Visca için açıklama geldi.

Trabzonspor 15.11.2021, 22:01 16.11.2021, 09:24
Emre Belözoğlu’ndan Edin Visca ve Abdullah Avcı açıklaması

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Trabzonspor’un gündeminde olduğu söylenen Edin Visca hakkında açıklama yaptı. Belözoğlu “Ben Visca ile devam etmek isterim. Burada onun kararı önemli. Kulübün bayrak oyuncularından bir tanesi. Bu kulübün gelişiminde en büyük katkısı olan oyuncudur. Bildiğim kadarıyla Visca ile ilgili bize gelmiş bir teklif yok." İfadelerini kullandı.

Abdullah Avcı hakkında da konuşan Belözoğlu “"Ben çok zor bir oyuncuydum. Çalıştığım teknik adamlar benim kahrımı çektiler. Hoca olarak elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışıyorum. Benim gibi bir oyuncuyla çalışmak gerçekten kolay değil. En çok kahrımı çeken hoca Abdullah Avcı olabilir. Oyunculuğumda üzdüğüm, kırdığım teknik adam çok olmuştur." Şeklinde konuştu.


Yorumlar (1)
Erdem 8 ay önce
Emreyi hiç sevmem diyerek başlamak istedim kendince profesyonel yaklaşmış başka ne diyebilirdi. Ben Viscanın yerinde olsam hemen giderdim, bir dakika durmam diyecek hali yok ya ayrıca Halkemeksporun Hocası olarak Viscadan da hiç memnun değilim diyecek de değil. Bakasetas parasına Visca alına bilinirse mükemmel olur. Tek sorun bizde aynı performansı sergiler mi, Bakasetas bize geldi daha da performansı arttı, bence Visca da aynı şekil olacaktır. Olursa güzel olur olmazsa da doğru yolda ilerleniyor bize bu tarz transferler gerek bütçemiz dahilinde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@