Ekuban ve Rodallega Trabzonspor’da kalacak mı?

Trabzon’dan Ekuban ve Rodallega açıklaması.

Trabzonspor 28.03.2019, 12:57
Ekuban ve Rodallega Trabzonspor’da kalacak mı?

Trabzonspor’dan sözleşmeleri sona erecek olan Caleb Ekuban ve Hugo Rodallega ile ilgili açıklama geldi.

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin yaptığı açıklamada iki oyuncunun da takımda kalmasını istediklerini belirtti.

Şahin, sezon başında İngiltere'nin Leeds United takımından satın alma opsiyonuyla kiraladıkları Caleb Ekuban konusunda mayıs sonuna kadar zamanları olduğunu kaydederek, "Görüşmelerimiz devam ediyor. Ekuban Trabzon'u seviyor. Biz de onu seviyoruz. İnşallah ilerleyen günlerde de kadromuzda yer alacak." açıklamasını yaptı.

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Kolombiyalı futbolcu Hugo Rodallega'nın menajeriyle konuştuklarını da aktaran Şahin, "Mayısa kadar süre var, oturup konuşacağız. Anlaşırsak onunla da yola devam edeceğiz. Rodallega, bize büyük katkılar yapan bir oyuncu. Biz onu seviyoruz, o da bizi seviyor. Kulübün çıkarları için, o bütçeyi sağlamak için oturup konuşacağız. Bizim de ona bir teklifimiz olacak." şeklinde konuştu.
 

Yorumlar (5)
Cemal0 2 yıl önce
Ekuban icin 1 milyon euroya alamiyormuyuz nedir devamli gorusmeler devsm ediyor diyorsunuz yatirirsiniz parayi oyuncu bizim olur
Sadettin Ay 2 yıl önce
Ebukan mutlaka kalmalı. Birkaç sene içinde değerini üçe dört e katlar.
Serko61 2 yıl önce
Rodega gitsin sıkıntı yok fakat ekubani Trabzonda bırakmazlar.
Tahir 2 yıl önce
Başkaları senin verdiğinin 4 katını verirse iple tutsan kalmaz.Eyvahlar para etmez.Ne bekliyorsunuz bir milyondan daha az bir parayamı alacaksınız yoksa.
Muhibbi 2 yıl önce
Ya neyi bekliyoruz sözleşme yapacaksanız yapın yoksa yeni arayışlar bulun (rodellega) için diyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@