alexa metrics

banner536

Ekuban : Şimdi benim zamanım

Trabzonspor, Rizespor’u ağırladı.

Trabzonspor 19.12.2020, 18:26
Ekuban : Şimdi benim zamanım

Trabzonspor, Süper Lig’in 13. Haftasında Rizespor’u mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdırdı.

Karşılaşma sonrası konuşan Ekuban “Tanrıya şükürler olsun ki golleri ben atıyorum sonra Tony ve Djaniny yapacak. Şimdi benim zamanım daha sonra onların zamanı olacak.

Sahanın içinde olduğum her yerde kendimi iyi hissediyorum. Sahanın içinde nerede olursam olayım takıma yardımcı olmaya çalışıyorum. “ ifadelerini kullandı.


Yorumlar (13)
Serko61 1 yıl önce
Allah'tan ekuban var, gerçi trt de ogün denen hain hiç kimseyi beğenmiyor ama olsun tüm düşmanlara rağmen ayağa kalkacağız INŞALLAH..
mustafa güleç 1 yıl önce
Takımda tek forması için mücadele eden adam bu
Büyücü61 1 yıl önce
Birtek sen varsın
Şevket61 1 yıl önce
Hugo en iyisi
hk 1 yıl önce
böyle oynayın canımızı yiyin
CeyEr161 1 yıl önce
Aynen katiliyorum. Uzun zamandir takimimizi bu kadar istekli görmemistim. Bravo cocuklar. Hakkimizla aldik. Birde yenik duruma düsmemize ragmen karakter gösterip su maci aldik ya, süper oldu ve su galibiyet moral verecek. Helal olsun bugün sahaya cikan oyuncularimiza.
murat 1 yıl önce
ekuban gibi içten top oynayan oyuncular görmek istiyoruz çok mu şey istiyoruz?
Erdem 1 yıl önce
İki oyuncu var, olmadı mı olmuyor. Nwakaeme ve Ekuban. Bu iki adam yoksa Allah yardımcımız olsun.
Uyuz Tanju 1 yıl önce
Ekuban diğerleri de seninde kondisyon eksiz önce bunu halletmeniz lazım.
KaradenizSamsun 1 yıl önce
Kesinlikle Djanini , Flavio , Baker , Afobe bu takımın topculari değil..Allah'tan savunma dakinisimler iyi...Nwakame Ekuban geçen seneden iyi ayrıca bu takımda kesinlikle Nwakame Ekuban Ömür Parmak oynamalı arada performansi kötü olan olabilir..Ama muhakkak biri kötü olsa diğeri iyi olur...Ayrıca Yusuf Sarı da yetenekli kesinlikle takıma ilk 11 monte edilmeli..Sağda Yusuf Sarı Solda Nwakame İlerde Ekuban Forvet arkası 10 numara Ömür oynamalı ve Ömür son vuruşlar konusunda çalışmalı..Kesinlikle yetenekli oyuncu sayısı sahada ilk 11 de fazla olmalı..Parmakta öne ileri dikine oynamalı ve uzaktan şutları çalışmalı...Transferler çok kötü Baker , Flavio Afobe Djanini hemen gönderilmeli devre arası yerine yırtıcı güçlü bir forvet alınmalı orta sahaya top dağıtan iyi adam lazım..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@